Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363577
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Romantyczne porwanie

Jesienią bohaterowie "M jak miłość" zabiorą widzów w niezapomnianą podróż. Paweł (Rafał Mroczek) popłynie z Joanną (Agnieszka Więdłocha) do Szwecji. A tam wiele się wydarzy...

Wszystko wskazuje na to, że Paweł Zduński, największy playboy sagi rodu Mostowiaków, zostanie w końcu usidlony. Uroczej studentce weterynarii uda się oczarować niepoprawnego kobieciarza do tego stopnia, że dla niej będzie gotów na wszystko. Nawet na ślub! Zapowiedzią tego okaże się szalona wyprawa zakochanych do Szwecji.

Reklama

Z Grabiny do Karlskrony

Na pomysł zorganizowania tej wycieczki wpadnie Paweł, który postanowi upozorować romantyczne porwanie Joanny. Najpierw zaprosi ją do Grabiny, gdzie dziewczyna zostanie uraczona słynną nalewką Lucjana (Witold Pyrkosz). Będzie nieco podchmielona, gdy usłyszy od Zduńskiego, że właśnie wyruszają w nieznane. Uzna, że jadą na Mazury. Gdy jednak obudzi się rano, za szybą samochodu zobaczy polskie morze. Następnie promem popłyną przez Bałtyk do Szwecji.

Lekcja geografii

- Trzy "szwedzkie" odcinki "M jak miłość" będą wyjątkowo atrakcyjne dla fanów serialu nie tylko dlatego, że zobaczą w nich gorące sceny miłosne między Joanną a Pawłem, ale także będą mogli poznać najsłynniejsze miejsca Karlskrony - zapowiada Karolina Baranowska z produkcji serialu.

Wielkie odkrywanie

Dodajmy, że Joanna okaże się wielką fanką wycieczek i zaserwuje ukochanemu mordercze tempo zwiedzania. A on, chcąc przychylić jej nieba, podda się temu z przyjemnością.

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Mroczek | Agnieszka Więdłocha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje