M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392351
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Robert Lewandowski i "M jak miłość"?! Piłkarz nawiązał do kultowej sceny

"M jak miłość" i Robert Lewandowski? Okazuje się, że takie połączenie jest możliwe! Kamery zarejestrowały, jak piłkarz podczas podróży na mistrzostwa świata do Kataru rozprawia z kolegami z drużyny o słynnej scenie z Małgorzatą Kożuchowską w roli Hanki Mostowiak. "W kartony wjechała" - słychać na nagraniu. Produkcja "Emki" zareagowała błyskawicznie.

"M jak miłość" to serial, który cieszy się olbrzymią popularnością. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2000 roku, a od tamtej pory widzowie z zaciekawieniem śledzą losy Mostowiaków i ich bliskich, czekając na nowe odcinki. Niektóre sceny stały się wręcz kultowe! 

W pamięci odbiorców mocno zapisała się m.in. historia śmierci Hanny Mostowiak. Przypomnijmy; bohaterka grana przez Małgorzatę Kożuchowską zmarła w szpitalu, a przyczyną śmierci był pęknięcie tętniaka mózgu po wypadku samochodowym. Widzowie w szczególności zapamiętali moment wspomnianego wydarzenia na drodze – scenarzyści postanowili wybrać bowiem dość niestandardowe rozwiązanie. Samochód prowadzony przez żonę Marka (Kacper Kuszewski) wpadł w poślizg i uderzył w stojące na poboczu kartony: właśnie ten moment dość mocno zaskoczył fanów "Emki", a scena niezmiennie jest przywoływana przez kolejne grupy widzów. W niedawnym czasie powrócił do niej sam… Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej rozmawiał o niej z kolegami z drużyny, a także z trenerem: Czesławem Michniewiczem.

Reklama

Lewandowski o kultowej scenie z "M jak miłość"

Na oficjalnym koncie Polskiego Związku Piłki Nożnej na YouTube od pewnego czasu pojawiają się filmiki dokumentujące przygotowywania piłkarzy do mistrzostw świata w Katarze. Na jednym z nagrań znalazł się fragment rozmowy Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika, Grzegorza Krychowiaka, Wojciecha Szczęsnego oraz Czesława Michniewicza. W pewnym momencie dyskusja zeszła na temat wspomnianej już sceny z "M jak miłość", a kapitan "Biało-Czerwonych" wprowadzał pozostałych kolegów w szczegóły (11 min. 30 sek. nagrania). 

Niestety napastnik po poszukiwaniach nie mógł odtworzyć sceny. Co ciekawe, z pomocą pospieszyła mu... sama produkcja!

"M jak miłość": Produkcja odpowiada Lewandowskiemu

Na InstaStory serialu "M jak miłość" pojawił się wpis nawiązujący do sytuacji z Robertem Lewandowskim wspominającym scenę z kartonami.

Polacy swój pierwszy mecz na MŚ w Katarze rozegrają we wtorek 22 listopada o godz. 17:00.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Hanka Mostowiak | Małgorzata Kożuchowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy