"Kosmiczny wykop": Serial z Robertem Lewandowskim już jesienią!

W jesiennej ramówce na antenie TVN i Siódemki, a także w Playerze zadebiutuje pierwsza animacja z międzynarodową gwiazdą piłki nożnej - Robertem Lewandowskim - w roli głównej!

"To dla mnie miłe wyróżnienie, że mogę użyczyć swój wizerunek do animacji dla dzieci, której głównym przekazem mają być ważne wartości, takie jak: przyjaźń, szacunek czy empatia. Sam jestem ojcem i widzę, jak mało powstaje teraz kreskówek z ciepłym i pozytywnym przekazem, dlatego tym bardziej cieszę się, że w taki sposób mogę uczestniczyć w tak fajnym projekcie" - mówi o serialu RL9.

"Kosmiczny wykop" to animacja dla całej rodziny, a szczególnie dla najmłodszych jej członków w wieku od 6 do 12 lat.

Reklama

Historia zabierze widzów na kosmiczną planetę Spaceball, na którą pewnego dnia, wskutek nieoczekiwanego zbiegu wydarzeń, trafia najpopularniejszy polski piłkarz. Na miejscu RL-9 dostanie do wykonania trudną misję. Będzie musiał skompletować bardzo nietypową drużynę, a następnie poprowadzić ją do zwycięstwa podczas Galaktycznej Ligi.

"Kosmiczny wykop" to kreskówka o kulisach najpopularniejszego na świecie sportu, ale przede wszystkim o uniwersalnych wartościach, takich jak: przyjaźń, lojalność, tolerancja, empatia. 

Animacja połączy świat science fiction ze sportowym. "Kosmiczny wykop" to efekt współpracy TVN, Bartka Kędzierskiego (scenarzysta i reżyser, twórca "Włatców móch") z Pawłem Pewnym (pomysłodawca projektu) oraz Orange Animation Studio.

"'Kosmiczny wykop' to projekt, który zawiera w sobie elementy rozrywkowe, ale przede wszystkim edukacyjne. Zapraszam wszystkich najmłodszych z całymi rodzinami do oglądania bajki, która odpowie między innymi na pytania: Co to jest lojalność i tolerancja? Na czym polega gra fair play? Jak pomagać drugiemu człowiekowi i dlaczego jest to ważne?"- mówi Robert Lewandowski.

Pierwszy, liczący 26 odcinków, sezon "Kosmicznego wykopu" zadebiutuje na antenie TVN, Siódemki oraz Playera już jesienią!

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy