Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362423
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Praca dodaje jej skrzydeł

Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z "M jak miłość", występuje na scenie i przed kamerami już ponad 55 lat! Czy nadal lubi swoją pracę?

 

Reklama

- Uwielbiam! Ten zawód wciąż mnie pociąga i fascynuje. Wciąż mi się chce - zdradza gwiazda w rozmowie z portalem Onet.pl.

- Jestem już na emeryturze i mogłabym tylko odpoczywać. Ale ja tak nie potrafię. Jestem pracoholiczką. Jak nie mam pracy, to jestem nieszczęśliwa - dodaje aktorka.

- Teraz poza serialem wciąż gram w teatrze, wkrótce pojawię się w nowej sztuce "Jesienne Manewry" w Teatrze Syrena (premiera 23.04.2013 - przyp. red.)... Jeżdżę też po kraju na spotkania z ludźmi, czytam poezję, opowiadam o pracy. Z takich podróży przyjeżdżam uskrzydlona!

A co wydarzy się u Barbary Mostowiak po wakacjach?

W Grabinie pojawia się Janka (Joanna Osyda). Dziewczyna pokazuje Lucjanowi (Witold Pyrkosz) rodzinne zdjęcia - w tym fotografie babci. Opowiada też Mostowiakowi o chorobie swojej siostry...

Lucjanowi robi się żal dziewczyny. Jednak Barbara jest nieprzejednana - widząc Buford wybucha złością. Każe jej wynosić się z domu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje