M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 312743
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Podwójne zaproszenie na ślub!

W sadze rodu Mostowiaków szykują się aż dwa śluby i chrzest! Sprawdź, kto planuje stanąć przed ołtarzem!

Powrót Kingi (Katarzyna Cichopek) i małej Lenki (Natasza Kondraciuk) znad morza stanie się okazją do wyprawienia hucznej imprezy w domu na Deszczowej. Widzowie zobaczą to w odcinku 714. (emisja we wtorek 12 stycznia).

Reklama

Wśród zaproszonych gości będą m. in. Paweł (Rafał Mroczek) z Majką (Laura Samojłowicz). Na wieczór wprosi się też Mirka (Andżelika Piechowiak), która okaże się całkiem sympatyczna, bo oświadczy, że na nowo przyjmie Kingę do pracy.

Zdradzamy, że w obecności gości Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) ogłosi, że lada moment poślubi Kingę przed ołtarzem. Tego samego dnia Lenka zostanie ochrzczona:

"Zapiszcie sobie w kalendarzu datę 15 listopada" - powie Piotrek. "To szczególny dzień. Rok wcześniej właśnie 15 listopada nasza córeczka przyszła na świat. Teraz będziemy więc mieli trzy uroczystości jednocześnie: urodziny, ślub kościelny oraz chrzest".

Z kolei w odcinku 717. (emisja w poniedziałek 25 stycznia) Paweł zaprosi brata na własny ślub. Rzecz jasna, z Majką Chojnacką. Na jaw wyjdzie, że para chce się pobrać już w grudniu.

"Nareszcie trafiłeś na właściwą kobietę, braciszku" - oceni Piotrek. "Cieszę się twoim szczęściem".

W tym miejscu na usta aż ciśnie się pytanie, czy obu parom uda się spełnić swoje marzenia o ślubie? Czy aby nie pojawią się jakieś nieprzewidziane przeszkody?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje