Reklama

Olga Frycz w ciąży!

Olga Frycz przekazała radosną Aktorka jest w drugiej ciąży, a w swoim najnowszym wpisie zdradziła płeć i imię drugiego dziecka. "Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze" - przyznała pod fotografią, na której prezentuje ciążowe krągłości.

To dopiero nowina! Olga Frycz właśnie poinformowała swoich fanów, że jest w drugiej ciąży! Aktorka znana z takich produkcji jak m.in.: "M jak miłość" i "Pensjonat nad rozlewiskiem" jest już mamą trzyletniej Heleny, a teraz wiadomo, że za kilka miesięcy powita na świecie drugą córkę. Kolejna pociecha gwiazdy otrzyma imię Zosia.

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze (...) Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie, Zosiu.

Reklama

Córka Jana Frycza podzieliła się także pierwszą fotografią, na której z dumą prezentuje ciążowe krągłości.

W swoim wpisie Olga Frycz wspomniała również o samotnym macierzyństwie:

"(...) Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję (...)".

Ojcem starszej córki Olgi Frycz jest trener Grzegorz Sobieszka, z którym aktorka była związana przez pewien czas. Finalnie para zdecydowała się jednak na rozstanie, ale pozostają w przyjacielskich stosunkach. Jak podają kolorowe media, Frycz była następnie w kolejnych związkach, jednak i te relacje przeszły do historii.

Pod postem Olgi Frycz, w którym informuje o drugiej ciąży, szybko posypały się gratulacje. Swoje słowa zamieściły m.in.: Agata Rubik, Aleksandra Żebrowska, Adrianna Biedrzyńska, Agnieszka Sienkiewicz oraz Odeta Moro.

Autor: Sabina Obajtek


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje