Reklama

Olga Frycz urodziła! Gwiazda wyznała, kto jest ojcem jej dziecka

Olga Frycz ponownie została mamą! Aktorka w październiku urodziła córeczkę, której dała na imię Zosia. Gwiazda wyznała również, kto jest ojcem dziewczynki, jednak wciąż utrzymuje, że córkę wychowa samodzielnie.

Helenka ma siostrę

Olga Frycz urodziła drugą córkę 18 października. Kilka dni później podzieliła się w mediach społecznościowych tą radosną nowiną. Wiemy, że dziewczynka nosi imię Zosia. Pierwsza córka Frycz ma na imię Helenka:

Olga dużo czasu poświęca pociechom. Aktorka pokazuje na Instagramie codzienne życie matki wychowującej dzieci. Jak sama mówi, będzie samodzielną matką i obie dziewczynki wychowa samotnie.

Ojciec dziecka

Olga Frycz była związana z trenerem Grzegorzem Sobieszką. Zaręczyli się w sierpniu 2018 roku. Niedługo potem urodziła się ich córka Helenka. W 2019 Olga i Grzegorz rozstali się. O tym, że aktorka spodziewa się drugiego dziecka, fani dowiedzieli się w czerwcu 2021 roku. Frycz do samego końca ukrywała tożsamość ojca dziecka. Zosia będzie miała kontakt z ojcem, mimo tego, że Olga deklaruje, iż wychowa ją samodzielnie. Ojcem dziecka jest podróżnik, Łukasz Nowak.

Reklama

Zobacz też: Andrzej Grabowski został dziadkiem! Jego córka, Katarzyna, pokazała pociechę!

Autor: Judyta Nowak

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje