Reklama

Andrzej Grabowski został dziadkiem! Jego córka, Katarzyna, pokazała pociechę!

Katarzyna Grabowska, aktorka i córka Andrzeja Grabowskiego, urodziła! Radosną nowinę przekazała swoim fanom za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda zamieściła zdjęcie spod szpitala, na którym widać radosnych rodziców i ich... córeczkę. Zdradziła również, jakie imię wybrała dla dziewczynki.

Katarzyna Grabowska - ciąża, dziecko

Katarzyna Grabowska została mamą! Aktorka i jej mąż - Damian Kulec - powitali na świecie pierwsze dziecko, a radosną nowiną wczoraj podzieliła się w sieci sama gwiazda serialu: "Zakochani po uszy". Publikując pierwsze zdjęcie z maluchem, przy okazji zdradziła jego imię. Szczęśliwi rodzicie powitali na świecie dziewczynkę: Jagodę.

Katarzyna Grabowska urodziła

Młodsza córka Andrzeja Grabowskiego prywatnie od trzech lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Aktorka wcielająca się w postać Asi Popiel w serialu: "Zakochani po uszy" oraz jej wieloletni partner - Damian Kulec - powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w 2018 roku, a teraz ich rodzina powiększyła się o córkę! Pod postem pięknej, młodej mamy szybko posypały się gratulacje, a swoje słowa pozostawiło wiele gwiazd!

Reklama

"Ojeeeeeej, ale cudownie !!!! GRATULACJE KOCHANI! Witaj Jagódko" - pisała Barbara Kurdej-Szatan.

"Gratulacje dla Was Kochani. Jagódko, witaj na świecie" - wtórowała jej Katarzyna Cichopek.

Gratulacje pozostawili również m.in.: Zofia Zborowska, Dariusz Wieteska, Ilona Janyst, Filip Gurłacz i Małgorzata Heretyk. My także dołączamy się do tych słów!

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje