Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364046
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nietypowe nawyki gwiazd

Gwiazdy, mimo że bardzo często wydają się nam bez skazy, tak samo jak my ulegają drobnym słabościom. Co więcej, czasami są to naprawdę dziwne przyzwyczajenia...
Oczywiście w kwestii nietypowych nawyków prym wiodą gwiazdy zza oceanu. Bezkonkurencyjną królową kaprysów jest piosenkarka Mariah Carey (serialowym widzom znana m.in. z roli Candie Cunship w "Ally McBeal"),która ma kompletnego bzika na punkcie nawilżaczy powietrza.

Reklama

Kolejna artystka, zasługująca na wyróżnienie to Barbra Streisand i wprowadzony przez nią zakaz patrzenia jej w oczy. Również Jennifer Aniston, czyli Rachel z "Przyjaciół", ma ciekawe przyzwyczajenie - aktorka nie wejdzie na pokład samolotu, jeśli nie wkroczy na niego prawą nogą, uderzając przedtem dłonią w maszynę. Ktoś kiedyś powiedział jej o tym przesądzie, a ona uwierzyła, że jego przestrzeganie przyniesie jej szczęście.

Tymczasem Johnny Depp, który swoją karierę rozpoczynał w serialu "21 Jump Street", ojciec dwójki dorastających dzieci, wyznał, że uwielbia... bawić się lalkami Barbie.

Także wśród polskich gwiazd znajdą się osoby, które zaskakują swoimi osobliwymi obsesjami. Do tych właśnie osób możemy zaliczyć m.in. Martę Wierzbicką, czyli Olę Zimińska z "Na Wspólnej", która zajada się surowymi kostkami rosołowymi.

Do listy nawyków dorzuciła coś od siebie również Basia Kurdej-Szatan. Jej obsesja, a raczej obsesje są nieco mniej ekscentryczne niż w przypadku pozostałych gwiazd. Na pytanie magazynu "HOT Moda" o swoje uzależnienie, odparła:

- Jestem uzależniona od pomadek. Używam ich non stop.

Basia nie obędzie się też bez wymyślnych etui na telefon i iPada:

- Kupuję je bez ograniczeń. Mam ich kilkanaście, np. słonia, kota, komplet mała i duża panda, à la notes, dżinsowe etui z kieszonką... Na pewno na tym nie poprzestanę. Zamawiam je niemal każdego dnia.

Aktorka przyznała również, że bardzo dużo czasu spędza na Facebooku. Tłumaczy, że to dlatego, że jest towarzyska i tam spotyka się z wieloma znajomymi.

Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan | Marta Wierzbicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje