Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366234
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niebezpieczne zaproszenie...

Zapraszamy na 1004. odcinek "M jak miłość", w którym Krystian zaprosi Kasię na imprezę "w domu przyjaciela". Czy dziewczyna pozna w końcu jego tajemnicę - i odkryje, że młody inżynier jest... synem groźnego bandyty?


Reklama

- Tylko na mnie popatrz: czy ja zapraszałbym cię na słabą imprezę? - Krystian uśmiecha się i zagląda "przyjaciółce" w oczy... A Kasia od razu się rumieni. 

- A kto cię tam wie...

- Wyobraź sobie: dom pod miastem, właściwie na wsi, w pięknej okolicy, wiosna w rozkwicie... Potańczymy, w nocy pójdziemy oglądać gwiazdy, a wszystko w moim... miłym towarzystwie.

- Ale czarujesz! No, może...

- Super!

- Chwileczkę, chwileczkę, jeszcze się nie zgodziłam! Mam parę pytań - dziewczyna zerka badawczo na kolegę. - Kto tam będzie, ile osób? Oprócz mnie i ciebie... Znam kogoś? No i w ogóle: czyj to dom?

A Krystian sprytnie unika odpowiedzi.

- Uuu... za dużo pytań! Nie uczyli cię, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła? Ale wiedziałem, że będziesz chciała mnie przemaglować. Wysłałem ci maila, tam masz wszystkie informacje. Resztę doczytaj w moich oczach...
 
To scena, którą zobaczymy już w poniedziałek, 30 września. Jak akcja rozwinie się dalej? Czy Kasia przyjmie zaproszenie chłopaka - i wpadnie w zastawioną przez niego pułapkę? Odpowiedź tylko na antenie Dwójki!

 


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje