Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367847
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Namiętna noc w hotelu

Irek Podleśny (Maciej Jachowski) prześpi się z Mirką Kwiatkowską (Andżelika Piechowiak). Zrobi to za pieniądze! Sprawdź szczegóły!

Zdradzamy, że w 733. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 25 października) Mirka wynajmie Irka jako partnera na ślub i wesele pierwszej pary skojarzonej przez portal randkowy "Teraz miłość". O ile na początku imprezy będzie okazywała Podleśnemu chłód, o tyle wieczorem oboje przestaną ukrywać swoje uczucia…

Reklama

Efekt? Spędzą razem namiętną noc w hotelu.

Nad ranem, gdy Mirka będzie jeszcze spała, Irek włoży do jej torebki kopertę z pieniędzmi, które mu zapłaciła. Do tego dołączy krótki liścik.

Niestety, dojdzie do nieporozumienia. O poranku dziewczyna obudzi się w hotelu sama. Podleśny musiał bowiem wyjechać do pracy. Mirka nie zauważy jednak ani napisanego przez niego listu, ani koperty z pieniędzmi, które jej zwrócił. I uzna, że - spędzając z nią noc - po prostu ją wykorzystał.

Z kolei Irek nie będzie rozumiał, dlaczego Mirka wita go z niechęcią, skoro swoją "zapłatę" oddał i w dodatku wyznał jej w liście miłość...

Czy Mirka i Irek mają jakąkolwiek szansę na to, by się ze sobą dogadać?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL