Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365618
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nagrodzona za... śmierć Hanki Mostowiak!

Małgorzata Kożuchowska odebrała w czwartek nagrodę Top Ten 2012. Wyróżniono ją za... śmierć Hanki Mostowiak z "M jak miłość". Jury plebiscytu uznało, że odejście Małgosi z serialu, w którym grała przez kilkanaście lat, było najważniejszym wydarzeniem roku w show-biznesie!


Top Ten to nagrody przyznawane przez jeden z portali gwiazdom, o których najczęściej i najwięcej przeczytać można w internecie. Niewątpliwie śmierć Hanki Mostowiak była w ciągu ostatnich 12 miesięcy ulubionym tematem internautów. W sieci do dziś znaleźć można kilkaset filmików z fragmentami "M jak miłość" dotyczącymi granej przez Małgorzatę Kożuchowską bohaterki, fani serialu wciąż nie mogą się pogodzić z faktem, że Hanka Mostowiak nie żyje...

Reklama


Małgosia, odbierając statuetkę, udowodniła, że ma ogromy dystans do siebie i ogromne poczucie humoru, za co zgromadzeni w warszawskim Klubie Space nagrodzili ją wielkimi brawami.


Na liście Top Ten 2012 znalazły się też trzy inne znane z seriali gwiazdy - Annę Przybylską, czyli Karolinę Słomkę z "Klubu Szalonych Dziewic", nagrodzono za piękno i umiejętność godzenia życia rodzinnego z zawodowym, Magdalenę Mielcarz, czyli Julię Sławińską z "BrzydUli", za to, że wszystko robi z niezwykłym wdziękiem, a Nataszę Urbańską, czyli niezapomnianą Silene z "Fali zbrodni", za odwagę w podejmowaniu kolejnych wyzwań.


Na gali Top Ten 2012 zjawiło się mnóstwo gwiazd. Dostrzegliśmy wśród nich m.in. Katarzynę Zielińską, czyli Martę Walawską z "Barw szczęścia", Andżelikę Piechowiak, czyli Mirkę Kwiatkowską z "M jak miłość", Edytę Herbuś, czyli Martę Orłowską z "Klanu", Weronikę Rosati, czyli Naomi z hollywoodzkiego serialu "Luck", Magdalenę Waligórską, czyli Wioletkę z "Rancza", Natalię Lesz, czyli Milenę Suską z "Pierwszej miłości", i wiele, wiele innych.


W naszej galerii znajdziecie fotorelację z gali Top Ten 2012. Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się w czwartek na czerwonym dywanie w Klubie Space.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje