Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nadchodzą zmiany

Wkrótce z serialu "M jak miłość" zniknie kilka lubianych postaci, m.in. Marek Mostowiak, którego gra Kacper Kuszewski. Aktor poprosił o przerwę.

Lada dzień z serialu mogą zniknąć Hanka i Marek Mostowiakowie. Nieoficjalnie wiadomo, że oboje wyjadą do sanatorium. Wszak Marek wymaga zmożonej rehabilitacji. Jednak oficjalne informacje trzymane są w ścisłej tajemnicy.

Reklama

Kacper Kuszewski, który gra Marka, jest w szkole aktorskiej we Wrocławiu. Szkoła wymaga od niego pełnej dyspozycyjności.

"Postanowił doskonalić swoje umiejętności aktorskie. Poprosił o przerwę" - wyjaśnia scenarzystka Ilona Łepkowska.

W "M jak miłość" aktor może zatem grać tylko w weekendy.

"Mogłam się na to nie zgodzić, a on mógł mi podziękować za współpracę. Ale będzie grać dalej. Intensywnie od grudnia" - dodaje Łepkowska.

Swój udział w serialu zmniejszyła też Małgorzata Kożuchowska (czyli Hanka, żona Marka). Wzięła urlop na rzecz konkurencyjnej produkcji "Tylko miłość". Na plan "M jak miłość" ma powrócić jednocześnie z Kuszewskim, a więc także w grudniu.

Oprócz tego, z serialem na dłuższy okres żegna się Anna Mucha (gra Madzię). Niedawno poleciała do Stanów Zjednoczonych. A w serialu wyjedzie na kolejną misję humanitarną.

Jak się dowiedzieliśmy, odsunięta z "M?" została także Agnieszka Fitkau-Perepeczko, czyli Simona. To kolejna bohaterka, której szykuje się daleki wyjazd. Jednak pojawiły się spekulacje, że to koniec perypetii Simony.

Całe szczęście, że obyło się bez uśmiercania bohaterów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje