Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362958
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mroczek policjantem, a Wolszczak?

Rafał Mroczek twardym gliną? To nie fantazja, a rzeczywistość. Aktor znany z roli Pawła Zduńskiego w "M jak miłość" wystąpi gościnnie w serialu "Pierwsza miłość". Do ekipy dołączy również Grażyna Wolszczak.

W serialu "Pierwsza miłość" sporo zamieszania wprowadzą nowi aktorzy, a wraz z nimi pojawią się nowe wątki.

Reklama

Już niedługo Rafał Mroczek jako policjant Olaf będzie pracował nad sprawą porwania Artura (Łukasz Płoszajski). Dla Olafa praca w wydziale śledczym jest spełnieniem marzeń. Całe życie marzył o pracy policjanta i samodzielnym rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. Czy uda mu się szczęśliwie i szybko zakończyć śledztwo dotyczące Artura?

Do ekipy "Pierwszej miłości" dołączy również Grażyna Wolszczak, która pokaże widzom swoje zupełnie inne niż dotychczas oblicze. Zagra swoją imienniczkę - pretensjonalną i oschłą damę, która wszystkich traktuje jak służbę. Koleje losu połączą ją z Pawłem (Mikołaj Krawczyk), który zostanie jej kierowcą. W nowej pracy Paweł już na początku dostanie nietypowe zlecenie - śledzenie męża Grażyny (w tej roli - Karol Strasburger).

"Aktor ma więcej przyjemności, kiedy gra negatywną postać, dlatego bardzo cieszę się z pracy na planie serialu, bo Grażyna jest wyjątkowo wredną osobą" - opowiada o swoich wrażeniach Grażyna Wolszczak - "Moja bohaterka jest świetnym przykładem na to, że pieniądze szczęścia nie dają. Nie da się też za nie kupić wierności męża".

Widzowie na początku marca zobaczą odcinek z Grażyna Wolszczak, a około 18 marca odcinek z Rafałem Mroczkiem w roli policjanta.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje