Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366381
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mirka chce adoptować dzieko

Tylko co na to Irek?


Mirka i Irek

Reklama

Mirka z "M jak miłość" od dawna marzy o dziecku. Kwiatkowska i Irek zapragnęli zostać rodzicami za sprawą małej Zuzi. Córka Beaty (Joanna Orleańska) i Roberta (Tomasz Borkowski) Lubińskich spowodowała, że zakochani pomyśleli o założeniu rodziny.

Niestety, po wielu próbach i staraniach okazało się, że Kwiatkowska nie może zajść w ciąże. To jej osobista tragedia, ale Mirka nie należy do osób, które się nad sobą rozczulają. Ukochana Irka ma pomysł... Adopcja!

- Wiesz? Chciałabym mieć kiedyś taką córkę…
- I będziesz miała.
- Sam w to nie wierzysz… Ile już było tych prób?

- Pamiętasz, co powiedział lekarz? Grunt to się nie poddawać! Są pary, które próbują pięć, nawet dziesięć lat… I w końcu im się udaje - Podleśny robi wszystko, by poprawić dziewczynie humor… Jednak Mirka kręci tylko głową: 
- Dziesięć lat… Nie gniewaj się, ale ja chyba nie dam rady. To dla mnie za trudne.

W końcu Irek proponuje, by od problemów po prostu uciekli - choć na kilka dni. 

- Wiesz co? Powinniśmy zrobić sobie przerwę. Nie myśleć przez chwilę o tych wszystkich badaniach, testach, wynikach… Zostawić to w cholerę i jechać na wakacje!

A Mirka wyznaje, że… pragnie adoptować dziecko. Czym wprawia chłopaka w totalne osłupienie. 

- Ja już o tym myślałam od jakiegoś czasu. Jest tyle dzieci, które potrzebują domu… A my bylibyśmy świetnymi rodzicami! Pewnie musielibyśmy się do tego przygotować… Przejść jakieś kwalifikacje, chodzić do ośrodka na specjalne zajęcia… Ale pomyśl tylko: na końcu tej drogi czeka na nas… dziecko. Które może być nasze… Dlaczego nic nie mówisz? - Kwiatkowska, nagle zaniepokojona, zerka na ukochanego…


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama