Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mikołaj Roznerski w nietypowy sposób skomentował zdjęcie ukochanej

Mikołaj Roznerski postanowił skomentować najnowsze zdjęcie swojej ukochanej - Adriany Kalskiej - w dość nietypowy sposób. Jak na jego dość oryginalne wyznanie uczuć zareagowała ukochana? Sprawdźcie!

To jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie; Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzą zgrany duet zarówno na planie "M jak miłość", gdzie wcielają się w postacie Marcina oraz Izy Chodakowskich, jak i w życiu prywatnym.

Reklama

Para jest ze sobą od kilku lat, a od czasu do czasu w kolorowych mediach pojawiają się informacje o ich ślubie.

Zarówno Roznerski, jak i Kalska raczej unikają odpowiedzi na pytania o ich prywatność, bardziej skupiając się na opisywaniu zawodowych działań.

Obydwoje prowadzą jednak konta w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu "przemycają" wspólne kadry lub komentują swoje posty.

Nie inaczej było w przypadku najnowszego zdjęcia Adriany Kalskiej, na którym prezentuje się w stroju stewardessy. Aktorka dodała hasztagi #nowyrozdział i #ktolecizemną.

Co ciekawe, zdjęcie ukochanej postanowił skomentować sam Rozerski, pisząc: "Ja lecę na Ciebie".

Mikołaj Roznerski komentuje zdjęcie Adriany Kalskiej

Jak na takie dość nietypowe wyznanie uczuć zareagowała Adriana Kalska? Całość skwitowała krótkim durny, nie zapominając przy tym jednak o pozytywnej emotce. Inni internauci z kolei pozostawili mnóstwo komplementów skierowanych w stronę bohaterki ujęcia.

"Wow, jak pięknie", "czadersko wyglądasz", "pięknie. Czekam z niecierpliwością na spektakl", "wyglądasz mega. uniform urodę jeszcze podkręca".

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski powrócą na telewizyjne ekrany w nowych odcinkach "M jak Miłość" po wakacjach. Kibicujecie ich serialowej i prawdziwej miłości? My mocno trzymamy za nich kciuki!

Autor: Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje