Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368620
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub?

Mikołaj Roznerski dodał na swój Instagram nowe zdjęcie, na którym jest również Adriana Kalska. Sporo zamieszania wywołał opis zamieszczony przez aktora pod wakacyjnym kadrem z ukochaną - gwiazdor "M jak Miłość" nazwał swoją partnerkę "żonką". Czyżby aktorska para była już po ślubie?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych par nie tylko wśród fanów "M jak Miłość", w którym wspólnie występują. Kciuki za ich związek mocno trzymają także internauci śledzący ich konta w mediach społecznościowych, czego dowodem mogą być żywe reakcje na każdą nową fotografię zakochanych. 

Reklama

Nic więc dziwnego, że najnowsza fotografia zakochanych i zamieszczony do niej opis wywołała niemałe zamieszanie! Pod romantycznym kadrem Mikołaj Roznerski zdradził, że wraz z aktorką wybrali się na wspólne wakacje, przy okazji nazywając ją... "żonką"!

Zdjęcie Mikołaja Roznerskiego "z żonką" zostało wprost zasypane komentarzami, w których nie mogło zabraknąć pytań o zmianę stanu cywilnego: "Z żonką? No no, Miki", "Żonka? To był ten ślub, czy nie?", "Czyżbyście wzięli ślub? Jeśli tak, to gratulacje!".

Pod postem królowały też komplementy i życzenia udanego wypoczynku dla Mikołaja I Adriany: "Super para... naturalnie piękni... i naturalnie zakochani", "Uwielbiam was - udanego wypoczynku!", "Piękni i młodzi", "Jacy wy jesteście śliczni - bawcie się dobrze!". 

Co ciekawe, aktor wcielający się w postać Marcina Chodakowskiego w "M jak Miłość" już drugi raz posłużył się takim opisem, mówiąc o partnerce. Czyżby para postanowiła zalegalizować swój związek w tajemnicy? Tego na razie nie wiadomo, gdyż żadna ze stron póki co nie odniosła się do pytań o ślub. 

Pewne jest za to, że po wakacyjnej przerwie "M jak Miłość" powraca do TV! Emisja pierwszego odcinka po wakacjach już w najbliższy wtorek 8 września o godz. 20:55 w TVP 2. Będziecie oglądać?

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje