Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364486
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Żona ma depresję, a on... romansuje z inną!

Po powrocie do Polski Artur (Robert Moskwa) będzie grał na dwa fronty. Czy żona Maria (Małgorzata Pieńkowska) dowie się o jego romansie z Teresą (Dominika Łakomska)?Reklama

Z jednej strony Rogowski zacznie planować z Marią (Małgorzata Pieńkowska) zakup wspólnego mieszkania, a z drugiej - swojej kochance Teresie obieca, że wkrótce powie żonie o ich romansie.

A kobieta postanowi za wszelką cenę zmusić Rogowskiego do ujawniania tego, co ich łączy. Nie będzie przebierać przy tym w środkach.

Zacznie od tego, że w 1071. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 9 czerwca) postara się o to, by zobaczył ich razem mecenas Budzyński (Krystian Wieczorek). Za sprawą uknutej przez nią intrygi Andrzej natknie się na nich w kawiarni. Potem zresztą obieca Rogowskiemu, że nie powie Marii o jego zdradzie...

Dodajmy, że cała rodzina domyśli się, że Maria ma małżeńskie problemy, ale ona sama będzie robiła dobrą minę do złej gry.

Do czego będzie w stanie posunąć się Teresa, by mieć Artura na wyłączność? I jak zniesie to cierpiąca na depresję Maria?

 

 

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje