Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367429
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Znowu się zakocha

​Marta (Dominika Ostałowska) nigdy nie miała szczęścia w miłości...

Najpierw uczuciem darzyła Norberta Wojciechowskiego (Mariusz Sabiniewicz), ojca swoich dzieci. Ten porzucił ją i uciekł do USA.
Wtedy na horyzoncie pojawił się uzależniony od hazardu Jacek Milecki (Robert Gonera). Para stanęła przed ołtarzem, ale w obliczu zdrad adwokata nie dało się uniknąć rozwodu.

Reklama

Później w życiu Marty pojawił się kolejny prawnik, Rafał Lubomski (Jacek Poniedziałek). Romans zakończył się, gdy ten postanowił wrócić do... byłej żony. Budzyńska znalazła zaś pocieszenie w ramionach Norberta, który później zginął w katastrofie lotniczej.

Zanim po raz kolejny wyszła za mąż, tym razem za Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), spotykała się jeszcze z sąsiadem, Szymonem (Grzegorz Małecki). Jak wiadomo, małżeństwo z Andrzejem też zakończyło się fiaskiem.

I na razie nie zapowiada się na to, by ich uczucie miało szansę się odrodzić. Choć w odcinkach po wakacyjnej przerwie Marta w końcu wróci do Polski. Najpierw na chwilę, z powodu ważnej rodzinnej uroczystość w Grabinie, później na stałe.

Z byłym mężem i jego obecną ukochaną, Madzią (Anna Mucha) połączą ją wówczas przyjacielskie relacje. Okaże się też, że podczas pobytu za granicą Budzyńską znów spotkał sercowy zawód.

W jednym z wywiadów aktorka zdradziła jednak, że scenarzyści planują znaleźć dla jej bohaterki nowego partnera. Niestety, cieniem na szczęściu Marty położy się pewna mroczna tajemnica dotycząca jej syna, Łukasza (Adrian Żuchewicz)...

MP


Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje