M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392285
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Zdjęcie braci Mroczek zaniepokoiło fanów! Co się stało?

Marcin i Rafał Mroczek od wielu lat są najpopularniejszymi bliźniakami w Polsce. Wielką rozpoznawalność przyniósł im serial "M jak miłość", w którym grają do dziś. Fani aktywnie śledzą aktorów w mediach społecznościowych. Jeden z ostatnich wpisów nieźle zaniepokoił obserwatorów. "Jeden kulawy, a drugi po zawale" - napisał Marcin Mroczek. Co się stało?

Marcin i Rafał Mroczkowie nigdy nie marzyli o karierze filmowej. Chcieli zostać zawodowymi... żołnierzami. Byli na wakacjach, gdy ich mama Halina dowiedziała się, że pewien reżyser szuka bliźniaków, którzy mogliby zagrać w nowym serialu "M jak miłość". Wysłała za nich zgłoszenie. Wiadomość o zaproszeniu na zdjęcia próbne przekazał im ojciec.

Pojechał po nich nad Bug, gdzie właśnie wypoczywali, i z tajemniczą miną obwieścił, że ma dla nich niespodziankę na osiemnaste urodziny. Dopiero w domu dowiedzieli się, o co tak naprawdę chodzi i byli pomysłem rodziców bardzo zaskoczeni. Z rodzinnych Siedlec na casting do Warszawy zawiozła ich samochodem starsza siostra Agata. Mieli odegrać tylko jedną scenkę i zrobili to tak dobrze, że reżyser nie wahał się nawet przez chwilę i od razu zaproponował im role w "M jak miłość".

Reklama

Choć nigdy nie należeli do nieśmiałych, bardzo się denerwowali, mając po raz pierwszy stanąć przed kamerą. O mały włos w ogóle nie zagraliby w serialu, bo Marcin miał duże opory przed występem. Nie chciał jednak - jak wspomina - popsuć przygody Rafałowi i w końcu ustąpił. Od wielu lat są najpopularniejszymi bliźniakami w Polsce.

Rafał Mroczek doznał kontuzji

Nowe zdjęcia opublikowane przez Rafała Mroczka zaniepokoiły jego fanów; okazało się, że aktor doznał kontuzji! Na najnowszych kadrach nogę Mroczka "zdobi" orteza. Sam mężczyzna poruszał się o kulach..."Sobota z przyjaciółmi Piotrusia. @reprezentacjaartystowpolskich Nie wszyscy na boisku (...)."

Wpis Rafała Mroczka został szybko dostrzeżony w sieci. W komentarzach nie zabrakło zapytań o stan zdrowia aktora, a także wielu ciepłych słów:  "Oj, co się stało w nogę?"; "Dobro powraca ze zdwojoną siłą. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia."; "Świetny aktor, super człowiek!"; "Zdrowia!".

Jak dotąd aktor nie zdradził, co dokładnie mu dolega.

Marcin Mroczek: "Jeden kulawy, a drugi po zawale"

Wiele emocji wzbudził najnowszy wpis na Instagramie Marcina Mroczka. Aktor dodał zdjęcie, na którym pozuje wraz z bratem. Marcin trzyma dłoń w okolicy serca, a Rafał siedzi na krześle z nogą w stabilizatorze i kulami u boku. "Jeden kulawy, a drugi po zawale" - czytamy.

Wiadomo, że Rafał Mroczek doznał kontuzji. A co się dzieje z Marcinem? Okazuje się, że jego bohater w "M jak miłość" będzie miał poważne problemy zdrowotne i trafi do szpitala w ciężkim stanie.

W 1736. odcinku "M jak miłość" sielankę Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotra spędzających całą rodziną wolne dni w Grabinie przerwie nagłe zasłabnięcie prawnika w ogrodzie. To będzie rozległy zawał! W karetce dojdzie do kolejnego zatrzymania akcji serca.

Czytaj więcej: "M jak miłość": Który z braci Mroczków jest na zdjęciu? "Sprawdzają naszą czujność"

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy