M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392342
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Który z braci Mroczków jest na zdjęciu? "Sprawdzają naszą czujność"

Gwiazdorzy "M jak miłość" to bez wątpienia najpopularniejsi bliźniacy w Polsce. W hitowym serialu TVP grają od samego początku i trudno wyobrazić sobie tę produkcję bez ich udziału. Chociaż niemal dorastali na oczach widzów, to bracia często są ze sobą myleni. Niedawno na oficjalnym Instagramie pojawiło się zdjęcie, które wprawiło w zdumienie część fanów.

Marcin i Rafał Mroczkowie: Myli ich nawet produkcja?

Marcin i Rafał Mroczkowie w "M jak miłość" grają od samego początku. Jako Piotr i Paweł Zduńscy z niepokornych nastolatków stawali się odpowiedzialnymi mężczyznami: wszystko pod czujnym okiem widzów! W nowych odcinkach Paweł Zduński to szczęśliwy mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) i ojciec czwórki pociech. Wiele wskazuje też na to, że szczęście w miłości odnalazł również jego brat bliźniak - Paweł Zduński poślubił Frankę (Dominika Kachlik), a małżonkowie rozpoczęli starania o dziecko.

Reklama

Marcin i Rafał - na pierwszy rzut oka - są do siebie bardzo podobni. Czujni fani "Emki" w mig jednak potrafią rozpoznać, który jest odtwórcą roli Piotra, a który: Pawła. Swoimi umiejętnościami podzielili się w komentarzach pod jednym z najnowszych postów opublikowanych na oficjalnym instagramowym profilu serialu. Na fotografii znalazła się bowiem rodzina Zduńskich, ale zamiast Piotra jest... Paweł!

Paweł Zduński czy Piotr Zduński: Kto jest na zdjęciu?

Wspomniane zdjęcie przedstawia uśmiechniętą Kingę wraz z trójką dzieci. Obok niej znalazł się także nie serialowy Piotr, a jego brat. Opis może wskazywać jednak na coś innego: "Rodzinka Zduńskich (również Lenka, której zabrakło na zdjęciu) pozdrawia i zaprasza na dzisiejszy odcinek #MjakMiłość. Będziecie?"

Nie wiadomo, czy było to przeoczenie, czy celowy zabieg administratorów konta "Mjm". Jedno jest pewne - internauci nie mogli przejść obok takiego wpisu obojętnie!

Fotografię skomentował także sam Rafał Mroczek. "To który wreszcie, Paweł czy Piotrek?" - zastanawiał się, oznaczając niżej profil swojego brata.

Autor: Sabina Obajtek

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Mroczek | Marcin Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy