Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365024
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“M jak miłość": Zazdrość, kłótnia i bijatyka

Prokurator Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) odkryje, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) przespał się ze świadkiem, czyli z Pauliną (Agnieszka Żulewska). Urządzi mu z tego powodu scenę zazdrości, a on z kolei pobije Michała Łagodę (Paweł Okraska)! Poznaj szczególy!


Reklama

Ujawniamy, że w 1039. odcinku “Emki" (emisja w poniedziałek 10 lutego) Paulina  wróci pod opiekę policji. W związku z prowadzonym śledztwem bizneswoman pojedzie na przesłuchanie do prokuratury i ujawni adresy magazynów, w których przechowywano nielegalny towar. Właśnie wtedy - po raz pierwszy od wspólnej nocy - spotka Tomka.

Prywatna scena zazdrości

Tymczasem Maryla (Izabela Kapiasova), policjantka, która zastępowała Chodakowskiego podczas urlopu, uprzedzi kolegę, że prokurator Olszewska wypytuje za jego plecami, co dokładnie łączy go z Pauliną... A kilka minut później Agnieszka otwarcie Tomka zaatakuje, ostro krytykując go za to, że przespał się ze świadkiem. Widok Pauliny, która kładzie Chodakowskiemu głowę na ramieniu, rozzłości Olszewską.

Co usłyszy zazdrosna Agnieszka na swoje pogardliwe pytanie: “Przespałeś się ze świadkiem"?

- Nie twoja sprawa!

Bójka w hotelu

Tymczasem w Grabinie zjawi się Michał Łagoda (Paweł Okraska). Zażąda, by Barbara i Lucjan Mostowiakowie (Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz) uszanowali decyzję córki i nie odtrącali Małgosi (Joanna Koroniewska). Załamany senior pokaże mu drzwi. Z kolei Barbara, którą Łagoda spotka chwilę później, w ogóle zabroni mu pokazywania się w Grabinie. Wzburzona od razu pojedzie do Tomka do Warszawy, by zapewnić zięcia, że zawsze może liczyć na jej wsparcie. Przy okazji wspomni o wizycie Michała Łagody. Wściekły Chodakowski odnajdzie Łagodę w hotelu i wda się z nim w bójkę

- Zabrałeś mi rodzinę, a teraz nękasz starszych ludzi? - wykrzyczy Chodakowski Łagodzie prosto w twarz. - Powinienem cię zabić!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z kłótni Tomka Chodakowskiego z Agnieszką Olszewską oraz jego bójki z Michałem Łagodą.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje