Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368126
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Zawsze będę cię kochać!

Wkrótce ciotka Artura (Agata Rzeszewska) odwiedzi Izę (Adriana Kalska) w pracy, by zaprosić ją na mszę za duszę Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Intuicja podpowie seniorce, że Artur nie żyje, w związku z czym należy się z nim ostatecznie pożegnać. Lewińska stanowczo odrzuci jej zaproszenie. Skalska zaś opowie później o ich rozmowie Kamilowi (Marcin Bosak), twierdząc, że według niej dziewczyna coś ukrywa.

Tymczasem Iza zostanie wezwana na komendę w sprawie morderstwa Darii Koneckiej (Ewelina Gnysińska). Obawiając się zeznań, pojedzie na policję wspierana przez Anetę (Ilona Janyst).

Reklama

Gdy po raz kolejny będzie opowiadała o wydarzeniach znad jeziora, z nerwów wspomni o Skalskim w czasie przeszłym, co nie ujdzie uwadze śledczego. Po wizycie na komendzie zaniepokojona Iza zda relację z przesłuchania Marcinowi.  Ten, by poprawić ukochanej nastrój, postanowi urządzić rodzinną kolację. 

Zaprosi na nią swego brata Olka (Maurycy Popiel) wraz z Anetą oraz rodziców, Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska) i Grzegorza (Wojciech Majchrzak).

Przed imprezą młody Chodakowski - na prośbę Marcina - odbierze za niego obrączki od jubilera. 

W obecności rodziny Marcin wyzna Izie, że zawsze będzie ją kochał i kolejny raz zapyta, czy zostanie jego żoną. Ona oczywiście odpowie, że tak.

Oboje wspólnie wyznaczą i zarezerwują termin ślubu, na który zaproszą wszystkich uczestników kolacji. Najbardziej ucieszą się z tego ich dzieci, Majka (Laura Jankowska) i Szymek (Stanisław Szczypiński).

Co ciekawe, Grzegorz wyzna nagle Aleksandrze, że znów jest sam i poprosi, by dała mu ostatnią szansę. Aneta zaś skutecznie zniechęci Olka do wyjazdu do Niemiec.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje