Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367927
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Zakochany komendant

Staszek Popławski (Sławomir Holland), komendant policji w Lipnicy, tak bardzo zaangażuje się w pomoc nękanej przez byłego męża (January Brunov) Krystynie Banach (Dorota Chotecka-Pazura), że straci dla niej głowę. Niestety, damski bokser doniesie na niego do prokuratury, w konsekwencji czego policjant zostanie zawieszony w obowiązkach służbowych.

Ujawniamy, że w 1519. odcinku "M jak miłość" (emisja 18 maja w TVP2) Staszek zmusi Banacha, by opuścił dom byłej żony. Następnie przekaże Krystynie klucze, które odbierze damskiemu bokserowi.

Od błędu młodości do szantażu

Reklama

Tymczasem matka Lilki (Monika Mielnicka) wyzna Marii (Małgorzata Pieńkowska), a później też Mateuszowi (Krystian Domagała), że waha się, czy jednak nie oddać domu swojemu eks. Powód? Obawa przed jego zemstą.

- Kiedyś... wiele lat temu popełniłam wielki błąd... I teraz za to płacę - wyzna zięciowi w chwili słabości Banachowa.

- Tu chodzi o szantaż? - zapyta wprost Mateusz.

- Lilce ani słowa! - usłyszy w odpowiedzi.

Na domiar złego Banach nie przestanie grozić byłej żonie przez telefon. Wieczorem po raz kolejny osobiście przyjdzie do domu Krystyny, by ją zastraszyć.

- Krzysiek... Dogadajmy się jak dwoje dorosłych ludzi... Nie mogę stracić tego domu, mieszkam tu z dziećmi... To są też twoje dzieci! Proszę cię, błagam...

- Teraz mnie błagasz? A rano nasłałaś na mnie policję!

- To nie tak, posłuchaj...

- Znów kłamiesz? No tak, w kłamaniu jesteś dobra, suko jedna!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje