Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365095
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Wojtek w niebezpieczeństwie

Zapraszamy na 1073. odcinek "M jak miłość" - pierwszy po wakacyjnej przerwie - i kolejne spotkanie z nową bohaterką: Joanną... Czy poznamy w końcu tajemnicę, którą ukrywa opiekunka Wojtka?

Po ucieczce z hotelu Asia ukryje się u matki - Doroty (w tej roli Katarzyna Żak) - przerażona na myśl, że Tomek może ją odszukać... A także, że dotrą do niej "przyjaciele" Małgosi z USA. Dziewczyna wyzna matce, że Chodakowska związała się w Stanach z niebezpieczną sektą. I że zabrała Wojtusia do Polski, bo czuła, że chłopcu grozi niebezpieczeństwo. Dorota spróbuje córkę uspokoić:

- Nie martw się, tu jesteś bezpieczna. Wynajęłam to mieszkanie od dalekiej rodziny... Nikt nie wie, że tu teraz mieszkam.

Jednak Asia pokręci głową:

- Ci ludzie nie odpuszczą, bo w grę wchodzą duże pieniądze... Michał zostawił Gośce i Wojtusiowi spadek, a oni zrobią wszystko, żeby położyć na tych pieniądzach łapę! Ja też na początku miałam taką samą minę, jak ty teraz... Nie wierzyłam, że coś takiego jest możliwe... Ale jest. (...) Tu też mogą trafić...  Ale najpierw... pojawią się w domu chłopca. Nie mogę tego tak zostawić. Muszę ostrzec jego ojca!

Czy mały Wojtek naprawdę jest zagrożony? A jeśli tak... czy Tomek - jako policjant - zdoła syna ochronić? Odpowiedź wkrótce... Tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

Reklama


www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje