Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367847
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Wielka wpadka w "M jak miłość"! Jest komentarz producenta!

"M jak Miłość" to jeden z najchętniej oglądanych seriali ostatnich lat! Nic więc dziwnego, że widzowie nie tylko z zapartym tchem oglądają kolejne odcinki "Emki", ale też chętnie komentują w sieci wszystko to, co szczególnie przykuwa ich uwagę.

Wątek Izy i Marcina jest jednym z najchętniej komentowanych w sieci, a na oficjalnym profilu "MjM" nie brakuje wielu różnych opinii.

Reklama

Ostatnio znów powrócił temat doboru najmłodszych aktorów, ponieważ - zdaniem niektórych - serialowa Maja wygląda na... starszą od Szymka! Właśnie taki komentarz pojawił się pod krótkim nagraniem z dziećmi w roli głównej:

"Moim zdaniem Maja, wygląda na starszą od Szymka a, to chłopiec jest od niej straszy..... tak trochę dziwnie...." - przyznała pewna internautka.

Słowo wyjaśnienia pojawiło się od osób prowadzących oficjalny profil serialu:  " (...) Maja dziś obchodzi 3. urodziny. Stasiek skończył niedawno 5 lat" - czytamy w odpowiedzi na wspomniany wcześniej komentarz.

W innym miejscu z kolei prowadzący profil "MjM" zdecydowali się nieco dokładniej podejść do wątpliwości widzów:

 "Iza urodziła (emisja w tv) w listopadzie 2017 roku. Mamy listopad 2019 roku i dziś Laura, która gra Maję, skończyła 3 lata. ALE! Odcinek który kręciliśmy dziś, będzie emitowany w telewizji za kilka miesięcy. Tak więc różnica wieku rzeczywistego a serialowego to kilka miesięcy, a nie rok. Wybierając dziecko do danej roli, dokładność wieku co do miesiąca nie ma znaczenia. Liczy się to jak mały aktor czuje się na planie, jak odnajduje się wśród licznej ekipy, jaką łapie relację z aktorami, którzy grają jego rodzinę. Czyż nie o to chodzi? Czy naprawdę za każdym razem trzeba szukać przysłowiowej dziury w całym? Nasz serial to nie serial dokumentalny czy reportaż. Wkładamy w niego całe serducho".

Autor: Sabina Obajtek


INTERIA/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje