Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367424
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Urodziny na planie serialu! Monika Mielnicka kończy 20 lat!

Monika Mielnicka, czyli Lilka z "M jak miłość", przestaje być... nastolatką! - Zmiana kodu: dwójka z przodu - żartuje śliczna aktorka, która w piątek 21 lutego - w Londynie, dokąd wybiera się na weekend - świętować będzie 20. urodziny. Przyjaciół z "Emki" zaprosiła na urodzinowy tort kilka dni wcześniej...

- Prawdziwe urodziny za dwa dni, ale na planie "M jak miłość" świętowałam dzisiaj. Dziękuję za życzenia i miłe słowa - napisała Monika Mielnicka na Instagramie tuż po urodzinowej imprezie, na którą zaprosiła ekipę "Emki".

Reklama

Jak się dowiedzieliśmy, Monika poczęstowała przyjaciół z serialu tortem i sękaczem, które specjalnie na tę okazję przygotowała jej mama. Sękacz to ciasto, które jest znakiem rozpoznawczym Lubelszczyzny, skąd pochodzi urocza jubilatka.

- Zawsze będę podkreślać, że pochodzę z niewielkiej, acz malowniczej wioski w województwie lubelskim - Cicibór Duży - mówi odtwórczyni roli Lilki Banach w najpopularniejszym polskim serialu.

Urodzinowy sękacz zrobił na planie "M jak miłość" prawdziwą furorę. Ciastem zajadał się m.in. Krystian Domagała, czyli serialowy Mateusz Mostowiak, który podarował Monice  w imieniu całej ekipy bukiet różnokolorowych tulipanów.

W przeddzień swych 20. urodzin Monika postanowiła "zafundować" sobie metamorfozę i pod okiem specjalistów przeobraziła się ze skromnej nastolatki w świadomą swych wdzięków, bardzo atrakcyjną młodą kobietę. 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje