Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367835
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość“: Trzy Mostowiaczki na życiowym zakręcie

Maria (Małgorzata Pieńkowska) odkryje zdradę męża (Robert Moskwa), Marta (Dominika Ostałowska) będzie podejrzewać Andrzeja (Krystian Wieczorek) o romans z Sonią (Marta Król), a tkwiąca w szponach sekty Małgosia (Joanna Koroniewska) zapowie Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) wojnę o syna.


Reklama


Jakkolwiek nie patrzeć, wszystkie Mostowiaczki znajdą się na życiowym zakręcie.

Małgosia przyleci do Polski po syna?

Choć najmłodszej Małgosi już od dawna nie oglądamy na małym ekranie, bo grająca ją Joanna Koroniewska na własne życzenie zrezygnowała z roli w serialu, wciąż dowiadujemy się o niej czegoś nowego. Niestety, nie są to budujące wieści. W 1088. odcinku (emisja we wtorek 21 października)  Chodakowska wyśle do byłego męża Tomka e-mail, w którym zapowie, że wkrótce pojawi się w kraju i odbierze mu synka (Felek Matecki). Za radą adwokata ma zamiar stawić się na kolejnej rozprawie w sądzie i udowodnić za wszelką cenę, że jest dobrą matką.

Tymczasem Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) znajdzie przypadkiem w telefonie Wojtusia nagranie kłótni Gosi z Michałem (Paweł Okraska). Dzięki temu odkryje, że Łagoda groził narzeczonej odwołaniem ślubu, jeśli nie zerwie kontaktów z sektą... Pojawią się zasadne podejrzenia, że wypadek młodej pary na autostradzie był morderstwem.  

Maria wyprowadzi się z domu i zażąda rozwodu

To będzie jej odpowiedź na romans Artura z Teresą (Dominika Łakomska). Zdradzamy, że w 1088. odcinku (emisja we wtorek 21 października) Maria znajdzie ślad szminki na koszuli męża. Lecz lekarz kategorycznie zaprzeczy, by kiedykolwiek ją zdradził. Mimo to Rogowska nabierze wątpliwości i o swoich podejrzeniach opowie Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek). A szwagier, choć twardo będzie krył Artura, poradzi jej, by nie uzależniała całego swojego życia od męża.

Los sprawi, że Maria trafi w rzeczach Artura na pudełko od jubilera z piękną bransoletką. Ucieszy się, że to prezent, który kupił dla niej z okazji otwarcia gabinetu. Tyle że Rogowski wręczy jej później... ozdobny breloczek do kluczy.

Do tego wszystkiego Rogowska odczyta w telefonie męża informację od Teresy z podziękowaniem za bransoletkę... Załamana poprosi Martę (Dominika Ostałowska) o numer do prawniczki i podstępem - korzystając z nowej karty SIM - umówi Artura z jego kochanką na randkę w kawiarni. Tym sposobem dojdzie do konfrontacji. Przyciśnięty do muru Rogowski wyzna żonie, że jest w Teresie zakochany. Efekt? Maria natychmiast wyprowadzi się do Grabiny. Matce (Teresa Lipowska) zwierzy się, że czeka ją rozwód.

Marta zapyta męża o romans

Kryzys dotknie też małżeństwo Marty i Andrzeja. Budzyński mimo choroby pojawi się w pracy i pożali się Wernerowi (Jacek Kopczyński), że żona go zaniedbuje, bo wciąż siedzi u syna (Adrian Żuchewicz) w Niemczech. Tymczasem do kancelarii przyjdzie Sonia. I nie dość, że przyniesie Andrzejowi ziółka na przeziębienie, to jeszcze zaprosi go na wieczorny koncert.

Maria poradzi siostrze, by - zamiast synem - zajęła się w końcu zaniedbywanym mężem. Otwarcie zatem stanie po stronie Budzyńskiego... Marta zaś zdecyduje się prosto z mostu zapytać męża o to, czy ma romans z Sonią. Co usłyszy w odpowiedzi?

Czy Mostowiaczkom nie jest pisane szczęście?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje