Reklama

"M jak miłość": Tomasz O. usłyszał zarzuty. Aktor oskarżony jest o oszustwa szacowane na 15 milionów złotych

Tomasz O., któremu popularność przyniosły role w serialu "M jak miłość" i filmach Patryka Vegi, podejrzewany jest o oszustwa finansowe na łączną kwotę kilkunastu milionów złotych. Prokuratura Regionalna w Warszawie rozpoczęła śledztwo w tej sprawie.

Tomasz O. oskarżony o przestępstwa finansowe

W prokuraturze Tomasz O. usłyszał zarzut posługiwania się fakturą poświadczającą nieprawdę. Za ten czyn grozi do 8 lat więzienia. Komentarza w tej sprawie reporterowi Radia Zet udzielił rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie Marcin Saduś:

Jak się okazuje Prokuratura Regionalna od jakiegoś czasu rozpracowuje grupę oszustów finansowych, którzy dopuścili się wyłudzeń na łączną kwotę około 15 mln zł. Jednym z podejrzanych jest Tomasz O. - gwiazdor serialu "M jak miłość" i licznych produkcji Patryka Vegi. Prokuratura przedstawiła mu już zarzut posługiwania się fałszywą fakturą. 

Reklama

Tło sprawy

Jest to dalszy ciąg sprawy jednej z agencji eventowych, która zajmowała się wyłudzaniem pieniędzy przy pomocy fałszywych faktur. Zarzuty w tej sprawie usłyszał także Jan B. - jeden z członków grupy Lady Pank. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL