M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391927
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": To już koniec? Związek Zduńskiego wisi na włosku?

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach są już dostępne dla publiczności. Rąbka tajemnicy na temat tego, co się wydarzy w serialu, uchylają streszczenia, które trafiają do sieci. Już wiadomo, że 1670 odcinek, który TVP 2 wyemituje w poniedziałek 19 września o godz. 20:55, przyniesie sporo emocji!

Na pierwszy plan wysuną się problemy w małżeństwie Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek), który od niedawna jest mężem Franki (Dominika Kachlik). Ukochana ukryła jednak przed nim swoją mroczną przeszłość, a teraz wiele wskazuje na to, że wszystko wyjdzie na jaw! Jak podaje "Świat Seriali", w nowym epizodzie brat Piotra (Marcin Mroczek) i szwagier Kingi (Katarzyna Cichopek) wreszcie usłyszy od Franki prawdę na temat jej wyjazdu do USA. Wcześniej mężczyzna odkryje, że jego żona nie wróciła do domu tuż po przylocie do Polski.

Co w nowym odcinku "M jak miłość"? Streszczenie

Według informacji opublikowanych przez "ŚS" Franka będzie miała już dosyć ukrywania tego, kim jest. W przypływie szczerości opowie Pawłowi o tym, jak przed laty została surogatką Lewickich! Niedługo po maturze znalazłam się w Nowym Jorku, zupełnie sama... W rozsypce, ze złamanym sercem, bez grosza przy duszy... Byłam zbyt dumna, żeby poprosić o pomoc rodzinę. To były najgorsze chwile w moim życiu... I wtedy spotkałam tych ludzi, Martę i Karola Lewickich.(...) Któregoś dnia pani Marta poprosiła mnie, żebym została surogatką...Swoje wyznanie partnerka Pawła zakończy słowami:

Reklama

Zduński będzie wściekły na Frankę za to, że przez tak długi czas nie była z nim szczera. Czy uda się uratować ich małżeństwo? Czy wyznanie Franciszki zniszczy uczucie łączące zakochanych? Jaką decyzję podejmie Paweł? Odpowiedź na te i wiele innych pytań przyniosą nowe odcinki "M jak miłość"!

"M jak miłość": W TV i online

"M jak miłość" już od dłuższego czasu ma stałe miejsce w programie telewizyjnym. Nowy sezon - podobnie jak poprzednie - jest emitowany w telewizyjnej "Dwójce" w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55. Nieco wcześniej - o godz. 20:40 - widzowie TVP 2 mogą zobaczyć "Kulisy serialu M jak miłość", w którym obsada i twórcy opowiadają o tworzeniu telewizyjnego projektu. "Emka" jest także dostępna online - w Internecie można ją oglądać, korzystając z platformy TVP VOD. Śledzicie losy Mostowiaków i ich bliskich?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Pogrzeb Elżbiety II będzie największym wydarzeniem w historii telewizji

"The Voice of Poland": Uczestnik ujawnił kulisy show. "Produkcja wybrała piosenkę"

Szymon Majewski w TVP? "To nie mój adres już od dawna i nigdy nie będzie"

RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | TVP2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama