Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Szok w rodzinie! Natalka w ciąży! Marek zostanie dziadkiem!

Prawdziwa sensacja w klanie Mostowiaków! Marek (Kacper Kuszewski) za kilka miesięcy zostanie dziadkiem, bo jego nastoletnia córka Natalka (Marcelina Lelek) spodziewa się dziecka!


Reklama

Ujawniamy, że w 1117. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 9 lutego o godz. 20.40 w TVP2) Natalka przywiezie do Grabiny Darka Maja (nowa twarz: Marcel Sabat), swojego nowego ukochanego. Powód? Przedstawienie go rodzinie.

- Zaszłam w ciążę - zwierzy się w sekrecie siostrze Uli (Iga Krefft). - To już całkowicie pewne, lekarz to potwierdził.

Jak mogła zaliczyć wpadkę?

Co na to Ula? W pierwszej chwili wybuchnie złością.

- Nie rozumiem, jak mogłaś zaliczyć taką wpadkę! - powie.

W odpowiedzi Natalka oznajmi, że planuje... porzucić szkołę na rok. Ula przeżyje silny wstrząs, ale obieca, że - mimo wszystko - będzie ją wspierać.

Obie nastolatki oczywiście najbardziej będą obawiały się reakcji ojca. Jak zwykle o radę poproszą Annę (Tamara Arciuch). A Gruszyńska z kolei o wszystkim opowie Ewie (Dominika Kluźniak). Lecz nikt z rodziny nie będzie miał odwagi, by wyznać prawdę Markowi...

W końcu Darek zatrzyma się na noc w siedlisku, a kompletnie załamana Natalka o swoich problemach opowie Lucjanowi (Witold Pyrkosz).

Musi zdać maturę

Ula wpadnie na pomysł, by siostra zamieszkała z nią i Darkiem w mieszkaniu Anny. Ciotka postawi jednak warunek: Natalka musi zdać maturę. A dziewczyna odmówi, bo będzie się wstydzić powrotu do szkoły z brzuchem.

Tymczasem Ewa i seniorzy wyznają w końcu Markowi, że zostanie dziadkiem. Mostowiak zachowa spokój, ale również zapowie, że córka może liczyć na jego pomoc tylko wtedy, gdy przystąpi do matury. Jednak Natalka - gotowa na walkę z całą rodziną - uprze się, że do egzaminu nie podejdzie.

Wówczas Ewa opowie jej o własnych doświadczeniach z czasów, gdy urodziła Antka (Kuba Jankiewicz), czym przekona Mostowiakównę, by nie porzucała szkoły. Marek zaś zapewni córkę, że - bez względu na wszystko - zawsze będzie ją kochał.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje