M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Szok! Pojednanie Magdy i Andrzeja? Będą się całować

Gdy w 1686. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja 15 listopada o godz. 20:55 w TVP2) Budzyński po raz kolejny wyzna Magdzie (Anna Mucha), że bardzo za nią tęskni, ona w odruchu bezwarunkowym pocałuje go namiętnie w usta. Wybaczenie i pojednanie tuż tuż?

Któregoś dnia Maria (Małgorzata Pieńkowska) oraz Kisielowa  (Małgorzata Rożniatowska) poinformują Budzyńską, że w okolicy siedliska doszło ostatnio do serii włamań. Z tego powodu Rogowska zaproponuje swej niedoszłej synowej, że dla jej bezpieczeństwa może nawet przez jakiś zamieszkać z nią w pensjonacie. Lecz Magda będzie wolała zostać sama i uprzejmie podziękuje za troskę.

"M jak miłość": Odcinek 1686. Budzyński wystraszy włamywacza!

Nieoczekiwanie wieczorem Magda zauważy w ogrodzie podejrzanego mężczyznę i spanikowana od razu zadzwoni na komisariat. Ostatecznie intruz ucieknie na widok... Budzyńskiego, który akurat przyjedzie do Grabiny.

Reklama

Chwilę później okaże się, że na miejscu jest także obywatelski patrol w osobach Kisielowej, Żaka (Krzysztof Tyniec) i Leona (Dariusz Toczek). Później do siedliska dotrze też emerytowany policjant Staszek (Sławomir Holland).

"M jak miłość": Odcinek 1686. Budzyński przekaże Magdzie pieniądze na pensjonat

W tym samym odcinku Budzyński oznajmi żonie, że może liczyć na jego wsparcie w kwestii uruchomienia pensjonatu w siedlisku.

- Przez przypadek dowiedziałem się o twoich planach... Przelałem na twoje prywatne konto połowę wszystkich naszych środków - poinformuje Andrzej.

- Z naszego wspólnego konta? - pokręci głową Magda.

- Teraz to są tylko twoje pieniądze. Przyjechałem, bo chciałem ci powiedzieć, że cię wspieram, jeśli chodzi o pensjonat... - usłyszy w odpowiedzi Budzyńska.

- Stawiam jeden warunek... Założymy tu alarm i monitoring - stanowczym tonem zakomunikuje Andrzej.

- Nie masz prawa stawiać mi żadnych warunków - stwierdzi Budzyńska.

- Zostanę tu na noc i jutro wszystkim się zajmę... Będę spał w pokoju gościnnym... Nie chcę, nie pozwolę, żebyś tu dziś została sama... Jak tylko załatwię monitoring, natychmiast wyjadę... - nie da za wygraną niewierny prawnik.

"M jak miłość": Odcinek 1686. Magda namiętnie pocałuje Andrzeja

W nocy Andrzej po raz kolejny wyzna Magdzie, że bardzo za nią tęskni.

W odpowiedzi Budzyńska gwałtownie pocałuje męża.

- Ja też... Boże, Andrzej, jak mogłeś? Jak mogłeś nam to zrobić? - westchnie Budzyńska, po czym szybko odwróci się i pobiegnie do swej sypialni.

Przygnębiony Budzyński z bólem spojrzy za żoną, bezwiednie dotykając ust, jakby chciał zatrzymać jej dotyk...

Czy ostatecznie Magda wybaczy mężowi skok w bok i ich małżeństwo zostanie uratowane?

"M jak miłość": Odcinek 1686. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1686. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 15 listopada, o godz. 20:55 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy