Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367847
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Stracą dziecko?

O migrenę przyprawi rodziców Lenka, która wda się w szkole w konflikt z jedną z koleżanek: Patrycją. Wychowawca dziewczynek – Kordian Wolski (w tej roli Marek Braun) – zdradzi Zduńskim, że ich córka popchnęła Patrycję naśladując inne dzieci, które już nieraz doprowadziły ją do łez. A gdy Kinga pozna matkę dziewczynki (Ewa Lorska), będzie naprawdę poruszona...

Po rozmowie z bliskimi uzna, że jej córka musi się z Patrycją zaprzyjaźnić - nawet, jeśli narazi się przez to reszcie klasy.

Reklama

Piotr się z żoną nie zgodzi: - Lenka już i tak ma pod górkę, jej też dokuczają... A teraz ma być pogotowiem ratunkowym dla innych dzieci? Nie ma obowiązku zbawiać całego świata ani przyjaźnić się z Patrycją, jeśli nie chce!

Kinga zdania jednak nie zmieni: - Powinna reagować, jeśli komuś dzieje się krzywda!

A Lenka, gdy tylko usłyszy o planach matki... postanowi uciec z domu!

Gdy dorośli będą się kłócić, mała po cichu spakuje się i wymknie na ulicę. A Zduńscy zorientują się, że ich córka zniknęła dopiero, gdy Misiek - bliski łez - o wszystkim opowie Piotrkowi.

- Lenka uciekła z domu! Z plecakiem... Uciekła. Tylko nie mów mamie, bo się zdenerwuje... Nie chciałem jej wsypać...

Przez kolejną godzinę małej będzie szukać cała rodzina. W finale uciekinierkę odnajdzie jednak Paweł - a Kinga od razu chwyci córkę w ramiona.

- Nie będę cię zmuszać, kotku, żebyś przyjaźniła się z Patrycją, jeśli tego nie chcesz... Ale obiecaj mi, że nigdy więcej nie zrobisz czegoś takiego! Ale na tym problemy Zduńskich wcale się nie skończą...

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje