Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 369271
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Stara miłość nie rdzewieje?

w 1543. odcinku „M jak Miłość” pojawi się nowy bohater. Jacek Kotowski (w tej roli Tomasz Sobczak) – pierwsza miłość Marii! Ukochany sprzed lat, o którym Rogowska nigdy nie zapomniała. Co wydarzy się, gdy oboje znów się spotkają?

W kolejnym odcinku Maria wyzna bliskim, że dostała zaproszenie na zjazd absolwentów swojej podstawówki - i że na imprezie może pojawić się jej dawny chłopak, który przez ostatnie lata mieszkał w Kanadzie. Agata od razu się tym zainteresuje i zacznie wypytywać bratową o szczegóły. 

Reklama

- A co u ciebie? Nadal love story z moim bratem? Płomienie strzelają wysoko, czy ogień ledwie się tli? Zastanawiam się, czy czasem nie tęsknisz... za jakąś odmianą. Choćby tak niewinną, jak spotkanie z dawną miłością na zjeździe klasowym... 

Maria parsknie tylko śmiechem: 

- Nie, nie tęsknię... Do szczęścia wystarczy mi twój brat!

Kilka godzin później Rogowska jednak znów stanie z Jackiem twarzą w twarz... Gdy do przychodni zajrzy matka Kotowskiego - pani Teresa (w tej roli Jolanta Wołłejko) - Maria od razu otoczy ją opieką. A później pomoże też seniorce podczas wizyty w lokalnym szpitalu. I właśnie tam... spotka w końcu Jacka. A po chwili poczuje, jakby zniknęły wszystkie dzielące ich lata. 

- Dziękuję ci, że wstawiłaś się za moją mamą... Z całego serca - dzięki, Misiu. 

- Od skończenia podstawówki nikt tak do mnie nie mówił...

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje