M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 310405
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Skalski szantażem zmusi Izę do ślubu!

Sąd na podstawie sfałszowanych wyników testu na ojcostwo przyzna Maję (Anna Wierzchoń) Skalskiemu (Tomasz Ciachorowski), który szantażem wymusi na Izie (Adriana Kalska) małżeństwo.

Przed rozprawą w sprawie ojcostwa Mai Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) na dobrą wróżbę wręczy Marcinowi (Mikołaj Roznerski) lalkę, mając pewność, że wnuczka trafi w końcu do domu jej syna.

Reklama

Lecz sąd - na podstawie badań, które Skalski  sfałszował - ustali, że biologicznym ojcem Mai jest Artur. Po rozprawie Artur poinformuje zszokowaną Izę, że przyspieszył termin ślubu.

Z kolei Chodakowski poprosi o spotkanie Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), by zapytać go, czy możliwe jest sfałszowanie wyników testu DNA.

Policjant zapewni, że to niewykonalne. Marcin stwierdzi, że jest pewien, że - mimo wyroku sądu - Maja to jego córka.  

W dniu ślubu zdesperowana Lewińska zaplanuje ucieczkę. Tyle że Artur udaremni jej ją, a następnie zastraszy i wprowadzi ścisłą kontrolę.

Tuż przed ślubem rozdzieli ją z córką, oddając Maję pod opiekę swojej ciotce. Iza zbierze się w końcu na odwagę i szczerze wyzna narzeczonemu, że nie chce wychodzić za niego ze strachu. A gdy to nie pomoże, będzie gotowa uciec z USC tuż przed zawarciem małżeństwa.

Groźby i szantaż

W 1373. odcinku "Emki" (emisja 15 maja w TVP2) Artur zmusi ją jednak do ślubu szantażem, grożąc odebraniem jej córki.

Skalski pokaże sfałszowane orzeczenia lekarskie - dowód na to, że Iza bije Maję i jest niezrównoważona psychicznie.

I zapowie, że jeśli nadal będzie się buntować, wykorzysta te dokumenty w sądzie.

Później Artur wybuchnie wściekłością, gdy jego świeżo poślubiona żona - po krótkim weselu w towarzystwie jego wuja oraz ciotki - wymknie się z córką z domu...

Po ślubie Iza znajdzie w laptopie Artura informacje o regularnych przelewach na kilka tysięcy złotych, które Skalski przesyła na konto niejakiego Jana Adamczyka.

Gdy wymieni to nazwisko w rozmowie z wujem Artura, ten zdradzi jej, że przed laty Skalski pobił się z Adamczykiem o dziewczynę - i o mało nie trafił przez to do poprawczaka...

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje