Reklama

"M jak miłość": Seks na pierwszej randce z dużo młodszym absztyfikantem?

W poszukiwaniu miłości Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), mama Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel), zaloguje się na portalu randkowym. Tak pozna Marka (Mariusz Kiljan), który bez owijania w bawełnę od razu zaoferuje jej seks bez zobowiązań!

Niefortunna przygoda z Rafałem (Wojciech Chorąży), agentem ubezpieczeniowym, który okazał się oszustem matrymonialnym, nie sprawi, że Chodakowska przynajmniej na jakiś czas da sobie spokój z mężczyznami.

Wciąż piękna i atrakcyjna seniorka uzna, że w jesieni życia zasługuje na coś więcej niż tylko niańczenie wnuków. Samotność i potrzeba miłości okażą się na tyle silne, że Aleksandra postanowi zarejestrować się na portalu randkowym.

Reklama

Jedziemy do mnie czy do ciebie?

Zdradzamy, że w 1539. odcinku "Emki“ (emisja we wtorek 3 listopada o godz. 20.55 w TVP2) Chodakowska umówi się przez internet na spotkanie w bistro z niejakim Markiem. Dużo młodszy od niej już na pierwszy rzut oka mężczyzna okaże się bardzo otwarty i bezpośredni.

- Jesteśmy dorosłymi ludźmi, mamy swoje potrzeby... - zacznie bez ogródek. - Jestem rozwodnikiem i zawsze bardzo lubiłem seks. Taki układ mnie interesuje - bez żadnych zobowiązań! Nie traćmy czasu... Jedziemy do mnie czy do ciebie?

Z wrażenia Aleksandra o mały włos nie zakrztusi się kawą.

- Przepraszam, chyba się nie zrozumieliśmy - powie zmieszana.

- Nie przejmuj się, przede mną nie musisz udawać niedostępnej! - dalej będzie przekonywał ją adorator. - Uwielbiam takie piękne, dojrzałe kobiety...

Zażenowana Chodakowska nie skorzysta jednak ze złożonej jej propozycji i... ucieknie z randki.

Zabawna pomyłka

Jednak chwilę później ponownie spotka swojego absztyfikanta z sieci, bo mężczyzna zatrzyma się przy drodze, gdzie ona zaliczy akurat drobną stłuczkę. Żeby było jeszcze ciekawiej, gdy na miejsce przyjedzie także Olek, by wesprzeć matkę w załatwianiu formalności po wypadku, Marek weźmie go za jej kochanka i swojego rywala!

Mocno zdziwiony, acz wyraźnie rozbawiony lekarz delikatnie zwróci mamie uwagę, że nie może być aż tak naiwna w kontaktach z mężczyznami. Później Olek zrelacjonuje to zdarzenie swojemu bratu, Anecie (Ilona Janyst) oraz Izie (Adriana Kalska). Rozmowę dorosłych przypadkiem podsłucha Szymek (Staś Szczypiński). Rezolutny chłopczyk sięgnie po telefon i zapowie babci, że gdy tylko urośnie, to on zostanie jej... parą.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje