Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370794
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Seks na pierwszej randce z dużo młodszym absztyfikantem?

W poszukiwaniu miłości Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), mama Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel), zaloguje się na portalu randkowym. Tak pozna Marka (Mariusz Kiljan), który bez owijania w bawełnę od razu zaoferuje jej seks bez zobowiązań!

Niefortunna przygoda z Rafałem (Wojciech Chorąży), agentem ubezpieczeniowym, który okazał się oszustem matrymonialnym, nie sprawi, że Chodakowska przynajmniej na jakiś czas da sobie spokój z mężczyznami.

Reklama

Wciąż piękna i atrakcyjna seniorka uzna, że w jesieni życia zasługuje na coś więcej niż tylko niańczenie wnuków. Samotność i potrzeba miłości okażą się na tyle silne, że Aleksandra postanowi zarejestrować się na portalu randkowym.

Jedziemy do mnie czy do ciebie?

Zdradzamy, że w 1539. odcinku "Emki“ (emisja we wtorek 3 listopada o godz. 20.55 w TVP2) Chodakowska umówi się przez internet na spotkanie w bistro z niejakim Markiem. Dużo młodszy od niej już na pierwszy rzut oka mężczyzna okaże się bardzo otwarty i bezpośredni.

- Jesteśmy dorosłymi ludźmi, mamy swoje potrzeby... - zacznie bez ogródek. - Jestem rozwodnikiem i zawsze bardzo lubiłem seks. Taki układ mnie interesuje - bez żadnych zobowiązań! Nie traćmy czasu... Jedziemy do mnie czy do ciebie?

Z wrażenia Aleksandra o mały włos nie zakrztusi się kawą.

- Przepraszam, chyba się nie zrozumieliśmy - powie zmieszana.

- Nie przejmuj się, przede mną nie musisz udawać niedostępnej! - dalej będzie przekonywał ją adorator. - Uwielbiam takie piękne, dojrzałe kobiety...

Zażenowana Chodakowska nie skorzysta jednak ze złożonej jej propozycji i... ucieknie z randki.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje