M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390240
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Rodzina Nowosielskich razem prywatnie i na planie

W "M jak miłość" od jakiegoś czasu można oglądać... aktorską rodzinkę! Niewielu widzów wie, że lubiany Bartłomiej Nowosielski, który wciela się w postać Tadeusza oraz Ewelina Kudeń-Nowosielska, grająca Weronikę to prywatnie małżeństwo. Ponadto w serialu gra również ich córka, Hania. Wspólne występy w "M jak miłość" są dla rodziny bardzo ważne, choć nie takie łatwe...

"M jak miłość": Bartłomiej Nowosielski i Ewelina Kudeń-Nowosielska

Bartłomiej Nowosielski jest jednym z członków obsady "M jak miłość". Lubiany aktor wciela się w Tadeusza, sąsiada rodziny Mostowiaków w Grabinie. Sympatyczny Tadek szybko stał się dobrym przyjacielem młodych Uli i Bartka. Sporo emocji wśród widzów budzi jego wątek relacji z Jagodą (Katarzyna Kołeczek).

Z kolei Ewelina Kudeń-Nowosielska w serialu wciela się w postać Weroniki, mamę Poli, którą gra... córka Nowosielskich! Hania dołączyła do obsady "M jak miłość" w 2020 roku.

Reklama

W serialu Weronika jest surowa dla Poli, ich relacja jest burzliwa. Jak jest w prawdziwym życiu? Ewelina Kudeń-Nowosielska podkreśla, że wcielanie się w role wcale nie jest dla nich takie łatwe...

Jak się okazuje, Hania Nowosielska dołączyła do "M jak miłość" jako pierwsza z rodziny. Gdy Ewelina Kudeń-Nowosielska pojawiała się na planie w charakterze opiekunki, twórcy wpadli na pomysł, by obsadzić ją w roli Weroniki Stępień. Bartłomiej Nowosielski zaczął występował w kultowym serialu jako ostatni z rodziny.

Hania miała wówczas zaledwie 4 lata. Wkrótce dostała rolę i od tamtej pory regularnie pojawia się u boku Marcina Bosaka, którego nazywa "wujkiem". Rezolutna blondynka szybko odnalazła wspólny język z aktorami i podbiła serca fanów "Emki". 

"M jak miłość": Nowosielscy są dumni z występów córki

Rodzina regularnie pojawia się na ekranach telewizorów, lecz niewielu widzów wie, że są rodziną. Podkreślają, że wspólna gra w serialu jest dla nich bardzo ważna, oraz że są dumni z córki.

Ponadto Nowosielscy aktywnie relacjonują chwile ze swojego życia rodzinnego. Na Instagramie Ewelinę śledzi prawie 30 tys. obserwatorów.

"Zakończyłyśmy dzień zdjęciowy w @mjakmilosc.official w łóżeczku z wielkim przytulasem. To wielkie szczęście, że mamy siebie na planie. To był dłuuuugi, ale piękny dzień" - czytamy pod najnowszym postem.

Nie brakuje wspólnych zdjęć z wyjątkowych momentów w ich życiu. Państwo Nowosielscy mają jeszcze starszą córkę – Zosię. Czy ona również pójdzie w ślady znanych rodziców?

Czytaj więcej: Aktor "M jak miłość" ważył ponad 160 kg! Przeszedł operację zmniejszenia żołądka

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy