M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392417
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aktor "M jak miłość" ważył ponad 160 kg! Przeszedł operację zmniejszenia żołądka

Bartłomiej Nowosielski na co dzień wciela się w postać Tadka w serialu "M jak miłość". Aktor wzbudził wielką sympatię widzów, którzy śledzą zarówno wątek jego bohatera, jak i kibicują mu w prywatnej walce z nadwagą. Aktor, który ważył ponad 160 kilogramów, pół roku temu przeszedł operację zmniejszenia żołądka i zdążył zgubić już ponad 30 kilogramów.


Bartłomiej Nowosielski o utracie wagi

Bartłomiej Nowosielski dołączył do obsady "M jak miłość". Lubiany aktor wciela się w Tadeusza, sąsiada rodziny Mostowiaków w Grabinie. Sympatyczny Tadek szybko stał się dobrym przyjacielem młodych Uli i Bartka. Aktor niedawno gościł na kanapie "Pytania na śniadanie". W programie opowiedział Katarzynie Cichopek o swojej przemianie.

Reklama

Nowosielski jeszcze niedawno ważył ponad 160 kilogramów. Zdecydował się jednak na utratę nadprogramowej wagi. Najpierw stracił 7 kg, później zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka, po której stracił kolejne 20 kg. 

Bartek Nowosielski schudł 30 kilogramów

Bartłomiej Nowosielski pochwalił się na Instagramie pierwszymi efektami. Na jego koncie pojawiło się zdjęcie, na którym oznaczyła go jego żona - Ewelina Kudeń-Nowosielska.

W najnowszej rozmowie z "Super Expressem" ujawnił, że pół roku temu poddał się endoskopowej operacji zmniejszenia żołądka. "Dbam też o aktywność fizyczną, szczególnie podczas zabaw z dziećmi. Córki bardzo mnie motywują. Nie dają mnie oraz żonie szansy na odpoczynek" - zastrzegł aktor. 

Nowosielski dodał też, że nie przestrzega rygorystycznie jakiejś specjalnej diety.

"Na początku waga spada bardzo drastycznie, ale potem utrzymuje się na stałym poziomie lub spada w znacznie wolniejszym tempie. Obecnie schudłem kolejne trzy kilo. Powolutku idzie do dołu. Pewnie, że się będę musiał wspomagać jeszcze farmakologicznie, ale na razie jest okej" - przyznał.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Nowosielski | M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy