Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365155
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Rafał skrzywdzi dzieci Mostowiaków?

Szalony i nieprzewidywalny… Rafał stanowi zagrożenie dla każdego, kto mu się sprzeciwia. A w 1148. odcinku na jego drodze staną… dzieci Mostowiaków! Czy Gołębiewski znów zaatakuje?


Reklama


Po ostatnich wydarzeniach Rafał zrozumie, że nie może wrócić do siedliska - bo w pensjonacie od razu zatrzyma go policja. I że musi zdobyć skądś pieniądze. Zdesperowany, przyjedzie w końcu do Warszawy - do Marcina.    

- Powiedział pan wtedy, że gdybym potrzebował pomocy, to mogę do pana jak w dym...

A Chodakowski, nieświadomy zagrożenia, zaprosi szaleńca do mieszkania...

I gdy mężczyzna poprosi o pożyczkę, bez wahania wręczy mu kilkaset złotych!

- Niech się pan nie gniewa, na razie nie mogę powiedzieć, o co chodzi, ale... naprawdę jestem pod ścianą. Oddam panu wszystko, co do grosza zaraz na początku kwietnia! 


A Gołębiewski jeszcze tego samego dnia wróci do Grabiny - do "ukochanej"...

Szaleniec znajdzie kryjówkę w lesie, tuż obok siedliska i z ukrycia zacznie Annę obserwować. Cierpliwie czekając na moment, gdy jego "wybranka" zostanie sama... Gruszyńską wciąż jednak otaczać będą przyjaciele.   

Tymczasem wieść o problemach Anny obiegnie Grabinę lotem błyskawicy. I w końcu o sprawie dowiedzą się też Mateusz z Antkiem... Chłopcy najpierw podsłuchają w domu rozmowę dziadków, a później sprytnie wypytają o Rafała Marzenkę - w siedlisku.   

- Niby się uśmiechał, ale spojrzenie miał takie bandyckie, że aż strach! Ale ja od początku czułam, że coś z tym Rafałem jest nie tak! Przecież on mógł nas tu w nocy...

Dziewczyna, zdenerwowana, zawiesi głos... A mały Antek dokończy cicho: 

- ...wszystkich wymordować!

- Albo wytruć. Nasypać trucizny do jedzenia - Mateusz, równie przerażony, zerknie nerwowo na swój talerz... A kilka godzin później juniorzy ruszą do akcji!  

Obaj chłopcy wymkną się z domu i pojadą na rowerach do lasu. Pewni, że dozorca ukrywa się w okolicy siedliska - i gotowi pomóc policji w jego wytropieniu. Bracia nie przewidzą tylko jednego. Bo to nie oni znajdą Rafała...

...tylko Rafał ich! Na widok szaleńca juniorzy wpadną w panikę - i zaczną uciekać. Mateusz od razu wskoczy na rower:

- Antek, chodu! 

Ale jego brat przewróci się i zostanie na ścieżce... 

- Mateusz! Ratunku! Nie zostawiaj mnie samego!

Jaki będzie finał? Czy Rafał porwie małego Antka - i zemści się na Mostowiakach, którzy wcześniej ostrzegli przed nim Annę? Emisja 1148. odcinka już w poniedziałek, 1 czerwca, zobacz koniecznie!


www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje