Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365588
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Pułapka na Kingę!

Robert wciąż próbuje uwieść Kingę. Nęka ją smsami i e-mailami. Niczego nieświadoma Zduńska przystaje na propozycję pracy oferowaną przez kolegę Lubińskiego - Mirka. Nie wie, że ta posada to pułapka! Co jeszcze wydarzy się w 1020. odcinku "M jak miłość"? Sprawdźcie!

 

Lubiński nie odpuszcza

Reklama

Kinga spotyka się z Mikiem i przyjmuje posadę w jego firmie. Dziewczyna zgadza się też na weekendowy "wyjazd integracyjny" - nieświadoma, że na wycieczce pojawi się Robert... Czy służbowa podróż skończy się małżeńska zdradą?!

Przecież Lubiński wciąż uparcie próbuje zdobyć jej serce. Nęka Zduńską e-mailami, sms-ami, a nawet zakrada się do ogrodu i zostawia sąsiadce narysowany przez siebie portret...

Madzia ukrywa chorobę!

Paweł niepokoi się o zdrowie Magdy i zmusza przyjaciółkę, by poszła na badania. A lekarz robi jej EKG - i od razu daje skierowanie do szpitala.

- Chciałbym, żeby położyła się pani na kilka dni do szpitala. Pamięta pani swój PESEL? - lekarz od razu zacznie wypisywać papiery. - Te duszności i pozostałe objawy... jak często się powtarzają?

- Przecież to normalna rzecz... Przy zmęczeniu, stresie...

- Pani stawia diagnozę, czy ja?

- Powiem wprost: nie podoba mi się to EKG. I chcę sprawdzić parę innych rzeczy...

- Pan sobie żartuje, prawda?

- Ma pani dość osobliwe poczucie humoru. Proszę, to jest skierowanie do szpitala!

Agnieszka namawia Wernera do zerwania!

Monika przyłapuje Wernera, gdy ten przyjacielsko flirtuje z Martą - i wybucha zazdrością. Prawniczka robi ukochanemu ostrą awanturę, najpierw w pracy, a później w kawiarni. Nieświadoma, że ich rozmowę słyszy przypadkiem Agnieszka... Olszewska radzi później koledze, by z "ukochaną" zerwał.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje