Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367554
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Przysługa za przysługę

Franka zgodzi się udawać dziewczynę Pawła, a on odwzajemni się jej nie tylko zaproszeniem na kolację.

Po usilnych namowach Basi (Gabriela Raczyńska) Paweł (Rafał Mroczek) zgodzi się towarzyszyć pasierbicy podczas krótkiego wypadu w góry z koleżanką Laurą (Laura Nowak) i jej mamą Karoliną (Renata Gosławska). W rozmowie z Asią (Barbara Kurdej-Szatan) Zduński przyzna, że wcale nie ma ochoty na ten wyjazd, bo czuje pismo nosem, że Basia chce go na siłę zeswatać.

Reklama

Na dodatek Popławska wcale mu się nie podoba, więc związek z nią w ogóle nie wchodzi w grę. Mimo to spotka się z matką Laury w bistro, by omówić z nią szczegóły wycieczki. 

Randka we dwoje

Tymczasem Basia zadzwoni do Marii (Małgorzata Pieńkowska) z sekretną prośbą o pomoc. Okaże się, że zaplanowała wszystko tak, by na wyjazdową randkę pojechali tylko Paweł z panią Karoliną. Ona zaś umówiła się na nocowanie i wspólną naukę z Anią (Gabriela Świerczyńska) oraz kolegami, Damianem (Oliver Proctor) i Jaśkiem (Stanisław Dusza) w domu Marty (Dominika Ostałowska). 

Na wieść o planach Basi Paweł za wszelką cenę postanowi wykręcić się z wycieczki tylko we dwoje, ale Karolina mu na to nie pozwoli.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje