Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367915
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Prywatne tajemnice i powakacyjne odcinki

W ostatnich odcinkach "Kulis 'M jak miłość'" gwiazdy zdradziły, jakimi są matkami i jak bardzo ważne są dla nich ich pociechy. Padło wiele wzruszających słów. Aktorzy "Emki" zaskoczyli też widzów sporymi spoilerami przyszłych odcinków! Sprawdźcie sami!

Gwiazdy o macierzyństwie

Aktorki "M jak miłość" podzieliły się z widzami szczerymi zwierzeniami na temat macierzyństwa. Chóralnie potwierdziły, że dzieci, to najlepsze, co przytrafiło się im w życiu.

Reklama

"Utarło się słyszeć, że macierzyństwo wymaga poświęceń, że dziecko nam coś odbiera. A ja myślę, że jest kompletnie odwrotnie. Jeżeli ktoś jeszcze nie miał szansy zdawania egzaminu na człowieka, ma szansę zostając rodzicem. Niekończąca się cierpliwość, umiejętność wybaczania, te wszystkie piękne ludzkie cechy ma szansę w sobie rozwinąć" - przyznała Małgorzata Pieczyńska.

Dorota Chotecka-Pazura zdradziła, że nie jest matką idealną i... jest z tego dumna!

"Nie ma przepisu na idealną mamę. Pewnie powielamy wzorce, których nie chciałybyśmy powielać, pewnie robimy błędy, Ale myślę sobie, dobrze, że popełniamy błędy, bo możemy przyznać się do tego, przeprosić i być ludzkim. Mamą, która jest normalnym człowiekiem, który popełnia błędy, ale kocha".

Wzruszającym wyznaniem podzieliła się także Katarzyna Cichopek, która przyznała, że miewa chwile zwątpienia w życiu prywatnym, ale wtedy zastanawia się "co zrobiłaby wtedy Kinga Zduńska?" i prze do przodu!

"Moja mama zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko. Chciałabym być dla swoich dzieci taką mamą, jaką jest moja mama dla mnie" - zaczęła aktorka. "Dużo uczę się też od mojej serialowej Kingi. Takiej zawziętości i siły. Kiedy mam wrażenie, że już nie mogę, że już nie daję rady, to przypominam sobie moją bohaterkę i myślę sobie: 'Kurczę, dam radę!'" - wyznała Cichopek.

Aktorka podzieliła się też zdjęciami swoich pociech na Instagramie. Uwagę internautów przykuła bujna czupryna syna aktorki. Obserwatorzy zgodnie przyznali, że syn aktorki to wykapany tata!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje