M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 310719
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość“: Potajemny układ Izy i matki Marcina

Niebawem Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) poprosi Izę (Adriana Kalska), by pozwoliła jej widywać się czasami z Mają (Anna Wierzchoń), która okazała się córką Marcina (Mikołaj Roznerski) i jej wnuczką.

Oczywiście te spotkania miałyby się odbywać w tajemnicy przed chorobliwie zazdrosnym Arturem (Tomasz Ciachorowski). Lewińska nie odmówi seniorce, przy okazji ofiarowując Chodakowskiej pierwsze zdjęcie wnuczki...

Reklama

Niestety, Skalski, który już wcześniej zagroził Aleksandrze, że jeśli ujawni swojemu synowi prawdę o Mai, gorzko tego pożałuje, w 1346. odcinku "Emki“ przypadkiem zobaczy obie kobiety wraz z dzieckiem na spotkaniu w parku. Jak nietrudno się domyślić, wybuchnie wściekłością i w pierwszym odruchu wyśle do Chodakowskiej sms z kolejnymi pogróżkami.

Na domiar złego później Artur spróbuje zmusić Izę do dokonania wyboru: albo on, albo kontakt z rodziną Chodakowskich. Na szczęście Lewińska tym razem mu nie ulegnie. Co więcej, będzie wręcz oburzona zachowaniem partnera i jasno mu to zakomunikuje.

Tymczasem Marcin podczas spaceru z Szymkiem (Stanisław Szczypiński) znajdzie przypadkiem zdjęcie dziecka...

***Zobacz materiaøy o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje