Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366234
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Podwójne oświadczyny

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to Ewa (Dominika Kluźniak) będzie tą kobietą, która zastąpi Hankę (Małgorzata Kożuchowska) u boku Marka (Kacper Kuszewski). Czy po zaręczynach zdecydują się na ślub i... dziecko?


Reklama

Wcześniej dojdzie do ostatecznej rozprawy między Szeflerową a jej największą rywalką, czyli Anną (Tamara Arciuch). Ewa zdecyduje się w końcu otwarcie porozmawiać z Gruszyńską.

Ostatnie starcie z rywalką

- Nigdy nie oddam ci Marka! - kategorycznie zapowie Szeflerowa. - Raz na zawsze wybij go sobie z głowy!

Gruszyńska tym bardziej będzie miała się z pyszna, że Mostowiak zwierzy się jej, iż planuje niezwłocznie oświadczyć się Ewie, a następnie ją poślubić. Chcąc nie chcąc, Anna złoży parze życzenia szczęścia. Lecz trudno będzie jej przełknąć tę gorzką pigułkę. Załamana postanowi natychmiast opuścić Grabinę i wrócić do Warszawy.

Humor poprawi jej telefon od mecenasa Wernera (Jacek Kopczyński). Adam wyzna jej bowiem, że bardzo mu na niej zależy. 

Pierścionek z zaskoczenia

Tymczasem Marek, który dostanie błogosławieństwo od Uli (Iga Krefft) na ślub z Ewą, wybierze się do jubilera, by kupić pierścionek zaręczynowy dla ukochanej.

Z kolei Mateusz (Kacper Domagała) z Antkiem (Kuba Jankowiecz) ozdobią dom Kolędy (Artur Barciś) świątecznymi lampkami.

I właśnie w tak romantycznej scenerii w 1057. odcinku “Emki" (emisja we wtorek 15 kwietnia) dojdzie do oświadczyn. Ewa uprzedzi ruch Marka, który chciał poprosić ją o rękę podczas weekendowego wyjazdu. Otóż sama zaproponuje, by wzięli ślub!

A wtedy Mostowiak też ją zaskoczy! Nieoczekiwanie wyjmie pierścionek z kieszeni kurtki i oficjalnie się jej oświadczy! W odpowiedzi usłyszy głośne "taaak"!

Radość w całej rodzinie

Świeżo upieczeni narzeczeni będą do tego stopnia szczęśliwi, że zgodzą się nawet na to, by Mateusz i Antek zrobili sobie następnego dnia wagary. A chłopcy ucieszą się, rzecz jasna, na wieść o tym, że ich rodzice planują ślub. Od początku przecież bawili się w swatów.

Później Marek Mostowiak, jako że został dobrze wychowany i doskonale zna zasady savoir vivre’u, uda się do Jerzego Kolędy, by poprosić ojca ukochanej o jej rękę. Sadownik z wrażenia rozbije butelkę, którą dostanie od przyszłego zięcia w prezencie. - To na szczęście! - skomentują narzeczeni.

W następnej kolejności młoda para o zaręczynach poinformuje też Barbarę (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz). Pierścionek zaręczynowy zobaczy ponadto Christopher (Mariusz Zaniewski), adorator Ewy. To będzie odpowiedź Szeflerowej na jego wyznanie, że zawróciła mu w głowie.

Powtórka z zaręczyn

Romantyczna powtórka oświadczyn nastąpi podczas wymarzonego weekendu Ewy i Marka nad jeziorem w 1060. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 29 kwietnia). Dość powiedzieć, że zakochani zostaną zakwaterowani w apartamencie dla nowożeńców. Szeflerowa wyzna przy tym narzeczonemu, że pragnie mieć z nim dziecko. Będzie zupełnie nieświadoma, że Mostowiak nie ma takich planów.


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje