M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392417
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Piotrek przejdzie metamorfozę? Nowy wygląd!

Nagrania dodane na relację na Instagramie przez Marcina Mroczka sugerują, że jego bohater w serialu "M jak miłość" wkrótce przejdzie metamorfozę! Po eleganckim stylu Piotrka nie ma śladu? Wreszcie można śmiało odróżnić go od brata bliźniaka.

"M jak miłość": Po wakacjach nastąpi burzliwy czas w życiu Kingi i Piotrka

Jak podaje serwis superseriale.se, w "M jak miłość" po wakacjach wiele będzie się działo w życiu Kingi i Piotrka. Bohaterowie zaangażują się w pomoc bliskiej, w życiu której wszystko wywróciło się do góry nogami.

Według wspomnianego serwisu, Kinga i Piotrek pojadą do siedliska, by tam pocieszać zrozpaczoną Magdę (Anna Mucha). W nowych odcinkach bohaterka ma dowiedzieć się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). 

Czy dowie się także, że wszyscy jej bliscy, czyli Kinga, Piotrek, Anita (Melania Grzesiewcz), Kamil (Marcin Bosak) czy Adam (Jacek Kopczyński) wiedzą o tym, co zaszło? Nikt z nich jej nie powiedział o skoku w bok Budzyńskiego, czy to będzie gwóźdź do trumny w życiu Magdy?

Reklama

"M jak miłość": Piotrek przeszedł wielką metamorfozę!

Na relacji na Instagramie Marcina Mroczka pojawił się krótki filmik, na którym aktor prezentuje nowy wygląd. Serialowy Piotrek zapozował w doczepionych, czarnych włosach i spytał fanów:

Dodał możliwość ankiety z odpowiedziami "tak" i "nie". 

Aktor od ponad 20 lat występuje w "M jak miłość" i jego wygląd nie zmieniał się aż tak drastycznie. Do tej pory widzowie kojarzą go z eleganckimi ubraniami, okularami oraz zadbanymi włosami. Czy Marcin Mroczek pojawi się w nowych odcinkach z odmienioną fryzurą? Kto wie! Być może to część scenariusza.

Zobacz też:

"M jak miłość": Po wakacjach cała rodzina Banachów wyemigruje do Kanady?

"M jak miłość": Po wakacjach młoda Rogowska pojedna się z Dawidem!

"M jak miłość": Po wakacjach Basia zdradzi Dawida z młodym Nieśpielakiem?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy