Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388276
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Paweł Deląg otrzymał propozycję powrotu do serialu!

Paweł Deląg wyznał, że otrzymał propozycję powrotu do "M jak miłość". "Grzecznie podziękowałem producentom" - aktor wyznał w rozmowie z portalem Jastrząb Post. "Serialu mi nie brakuje" - zapewnił Deląg.

Paweł Deląg pożegnał się z widzami "M jak miłość" w czerwcu 2021 roku.  Aktor zamieścił wówczas na Instagramie zdjęcia z planu serialu, na którym partneruje mu Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan zniknęła z obsady popularnego serialu po aferze, jaką wywołała na Instagramie, gdzie nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej "maszynami bez mózgów oraz mordercami". Na ten wpis zareagował wtedy prezes TVP Jacek Kurski. "Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków" - informował na Twitterze Jacek Kurski.

Reklama

Niemal rok po odejściu z serialu, Paweł Deląg przyznał, że otrzymał niedawno ofertę powrotu do "M jak miłość".

"[Moja] postać mogłaby tam wrócić i nawet ostatnio była taka propozycja, ale producentom bardzo grzecznie, miło podziękowałem, zresztą z dużą dozą sympatii z mojej strony. Serialu mi nie brakuje. Dużo w tej chwili piszę i pracuję nad nowym projektami. Wchodzi nowy projekt Netflixa w najbliższym czasie - Sekrety rodziny, wchodzimy też na plan zdjęciowy do drugiego sezonu tego serialu, więc będę zajęty. Do tego 'Przyjaciółki', plus mam swoje dwa projekty" - aktor powiedział w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Barbara Kurdej-Szatan: Niespełniona ekranowa miłość z Pawłem Delągiem

O ekranowej współpracy z Delągiem wypowiedziała się także Barbara Kurdej-Sztaan.

"Bardzo cieszę, że mogłam z Pawłem pracować. Jest aktorem, którego oglądałam jeszcze nie będąc w szkole teatralnej. Byłam ogromnie dumna, że mogę z Pawłem grać i bardzo dobrze nam się pracowało. Jak zakończył się nasz wątek, to było nam trochę smutno. Wtedy Paweł powiedział, że moglibyśmy zagrać piękną parę w innym projekcie, bo nasza para w 'M jak miłość' niestety się nie zeszła. Jego postać kochała Asię, Asia nie do końca" - oceniła aktorka w rozmowie z Jastrząb Post.

Paweł Deląg także wypowiedział się o swej ekranowej partnerce w samych superlatywach.

"Mieliśmy porozumienie bez słów. Uwielbiam Basię. Zawsze z Basią mogliśmy i pożartować i w dobrym tego słowa znaczeniu pokrzyczeć na siebie, ale zawsze to było produktywne i myślę, że big love i sympatię między nami mamy" - zapewnił aktor.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL