Reklama

"M jak miłość": Patrycja pożegna się z Łukaszem na zawsze?

Po wakacjach nie zabraknie emocji w "M jak miłość". Pełne napięcia chwile czekają fanów wątku Patrycji oraz Łukasza. W finale ostatniego sezonu para rozstała się w przykrych okolicznościach. Patrycja wyznała Łukaszowi, że nic do niego nie czuła. Niedawno wcielająca się w postać Patrycji Alżbeta Lenska opublikowała zdjęcie z ostatniego dnia na planie. Czy aktorka zniknie z serialu?

Koniec zakazanego romansu?

Czy to koniec wielkiej miłości Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska)? Po wakacjach bohaterów czeka kolejny dramat. Argasiński (Karol Strasburger) będzie pragnął zemsty, a to dopiero początek kłopotów! Zakazany romans Patrycji i Łukasza wyjdzie na jaw, gdy mąż kobiety znajdzie test ciążowy. Argasiński od razu będzie wiedział, że to nie jego dziecko i zażąda od żony wyjaśnień. "Powiedz mi, kto jest ojcem!" - zażąda tonem nieznoszącym sprzeciwu ordynator. "Bo na pewno nie ja. Od miesięcy ze sobą nie sypiamy..." - doda zimno. Gdy w końcu dowie się, że żona przyprawiła mu rogi, to z jego twarzy spadnie maska dobrego męża. Da żonie ultimatum i praktycznie uwięzi ją w domy.

Reklama

"M jak miłość" po wakacjach. Patrycja straci dziecko? 

Ostatnie chwile na planie

Fani serialu obawiali się, że Patrycja poroni i straci dziecko Łukasza. Wiele jednak wskazuje na to, że dziecko urodzi się zdrowe. Kilka tygodni temu Alżbeta Lenska opublikowała zdjęcia, na którym ma widoczny sporej wielkości brzuch. Czy Patrycja i Łukasz będą razem wychowywać owoc swojego romansu? Nie wydaje się by scenarzyści byli aż tak łaskawi dla kochanków. Aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem, pod którym napisała: "Ostatni dzień na planie M jak miłość". Na szczęście chodziło jej ostatni dzień przed wakacyjną przerwą. Zasugerowała również, że jej bohaterki nie czeka na razie happpy end.  

Zobacz też: Gwiazda "Barw szczęścia" na odważnym zdjęciu z wakacji. Po raz pierwszy odsłoniła tak wiele! 


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama