Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363666
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Oświadczyny Kolędy!

Zapraszamy na kolejny tydzień z "M jak miłość"… Co tym razem wydarzy się w serialu? Do kogo uśmiechnie się szczęście, a kto wpadnie w kłopoty?


Reklama

W 1129. odcinku  poznamy nowego bohatera: Jarosława Bilskiego (w tej roli Jacek Król). Marta wybierze się razem z siostrą do Łodzi - specjalnie, by odwiedzić mężczyznę w więzieniu i podjąć decyzję, czy zająć się jego sprawą.

A Maria znów spotka się przy tej okazji z Robertem. Czy Bilski podbije jej serce - i przyjaźń zamieni się w miłość? 

Tymczasem Marcin stoczy trudną walkę - o przyznanie mu prawa do opieki nad synem. Czy przekona sędziego, że będzie dobrym ojcem i zabierze w końcu Szymka do domu? 

Ala wyjedzie za to do Krakowa, gdzie spróbuje zdobyć nową pracę. Czy Paweł okaże żonie wsparcie - choć wcześniej na myśl o rozstaniu z ukochaną od razu się irytował?

A co wydarzy się w Grabinie? We wtorek Mostowiaków odwiedzą goście: Tomek i Joanna. Asia będzie miała pecha i boleśnie skręci nogę - przez kolejny "wybryk" Antka i Mateusza. Ale gdy Chodakowski chwyci dziewczynę na ręce, jej uśmiech od razu powróci...

A w finale odcinka zobaczymy... romantyczne oświadczyny! Tym razem w wykonaniu seniorów: Kolędy i Budzyńskiej. Ojciec Ewy zbierze się w końcu na odwagę i poprosi ukochaną o rękę: 

- Wandziu, wyjdziesz za mnie? Jaką usłyszy odpowiedź? Ciekawych zapraszamy przed telewizory! Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama