M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392411
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek specjalny zostanie wyemitowany w Wigilię

Ujawniono datę emisji odcinka specjalnego "M jak miłość", w którym pojawią się dawno niewidziane postaci. Portal "Wirtualnemedia.pl" donosi, że Wigilię u Mostowiaków będzie można zobaczyć 24 grudnia o godz. 20.00.

"M jak miłość": Odcinek specjalny

Aktorzy występujący w "Emce" uchylili rąbka tajemnicy, wspominając m.in. o świątecznej odsłonie serialu.

"Szykujemy specjalny odcinek Emki na Święta Bożego Narodzenia. Będzie ciekawie i pojawią się niespodzianki" - zdradził Marcin Mroczek, czyli serialowy Piotr Zduński, dodając w jednej z relacji: "Pierwszy raz coś takiego nagrywamy. Święta w rodzinie Mostowiaków i Zduńskich".

Także Katarzyna Cichopek wcześniej wspomniała m.in. o tym, że w specjalnej odsłonie widzowie "M jak miłość" zobaczą aktorów, których dawno nie było na planie: 

Reklama

"Święta w Grabinie to najpiękniejsze święta. Nagrywamy odcinek specjalny - świąteczny, wigilijny. Będzie mnóstwo aktorów na planie - takich, których też od dłuższego czasu nie widzieliście".

Kacper Kuszewski w "M jak miłość"

Kacper Kuszewski znów pojawi się w "M jak miłość". Informację o tym, że Marek Mostowiak ponownie zawita do Grabiny, przekazała Katarzyna Cichopek.

Odtwórczyni roli Kingi Zduńskiej "przemyciła" na Instagramie kilka filmików prosto z planu "M jak miłość", rozmawiając m.in. właśnie z Kuszewskim. Jedyny syn Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) zasili obsadę specjalnego, świątecznego odcinka "Emki".

"M jak miłość": Marek Mostowiak wróci do Grabiny z... Ewą!

Informacja o tym, że Kacper Kuszewski wraca w roli Marka Mostowiaka do "M jak miłość" wzbudziła wielkie emocje wśród fanów. Teraz twórcy jeszcze bardziej podgrzewają atmosferę. Na oficjalnym koncie na Instagramie produkcja zdradziła, że Marek pojawi się w Grabinie razem ze swoją żoną, Ewą!

"Za oknem deszczowa jesień, a u nas w Grabinie… Wigilia! Kręcimy dla Was specjalny odcinek świąteczny, w którym nie zabraknie niespodzianek (jedna z nich widoczna na zdjęciu) Już nie możemy się doczekać, aż pokażemy Wam końcowy efekt" - czytamy.

W komentarzach pojawiło się pytanie "A gdzie Ewa?", na co administrator profilu odpisał: "Będzie też Ewa :)".

"M jak miłość": Odcinek specjalny ukaże się w Wigilię

Jak podaje portal "Wirtualnemedia.pl", odcinek specjalny "M jak miłość" ukaże się 24 grudnia (sobota) o godz. 20.00 i będzie trwał około 45 minut. Będzie konkurował z filmem "Kevin sam w domu", który zostanie wyemitowany w tym samym paśmie, ale na Polsacie.

Czytaj więcej: "rodzinka.pl": Mateusz Pawłowski wiele poświęcił dla serialu. "Dużo czasu straciłem"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy