M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392352
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek specjalny. Wigilia u Mostowiaków! Zdradzamy, co się wydarzy

W wigilijnym odcinku "M jak miłość", zatytułowanym "Święta z M jak miłość" (emisja w niedzielę 24 grudnia o godz. 20.00 w TVP2) kolacja odbędzie się w bistro w Warszawie. Nie zabraknie miłosnych rozterek. Lilka (Monika Mielnicka) wyzna Barbarze (Teresa Lipowska), że nadal kocha Mateusza (Krystian Domagała). Czy młodzi wrócą do siebie?

"M jak miłość": Odcinek specjalny. Wigilia u Mostowiaków

W nowym odcinku "M jak miłość" Kinga z Piotrkiem zostaną tego dnia w Warszawie, by przygotować w bistro Wigilię dla potrzebujących. A reszta rodziny zrobi Zduńskim niespodziankę i przyjedzie do lokalu, by młodym pomóc.

Gdy Barbara spotka przy okazji Lilkę, dziewczyna powierzy seniorce swój największy sekret – wyznając, że jej serce wciąż należy do jej wnuka. 

- Nadal kocham Mateusza… I nigdy nie przestanę.(...) Nie mam odwagi prosić go o kolejną szansę… Wiem, że jej nie dostanę, bo na nią nie zasługuję… 

Reklama

A Mostowiakowa od razu uzna, że młodzi powinni w końcu szczerze ze sobą porozmawiać.

- Z perspektywy czasu... na pewne sprawy patrzy się inaczej. Ty się zmieniłaś, Mateusz też nie jest już tym samym chłopakiem, co dwa lata temu... Dlatego, na twoim miejscu... postawiłabym wszystko na jedną kartę! Bo zawsze jest nadzieja… A w dniu takim jak dziś... wierzę w to szczególnie głęboko!

Wieczorem rodzina zasiądzie za to do uroczystej Wigilii – tym razem na Deszczowej!

- Kochani, życzę wam zdrowia, miłości… I żebyśmy wszyscy w przyszłym roku znów spotkali się przy wigilijnym stole… 

- W przyszłym roku i w kolejnych latach… 

- ...Zawsze!

Misiek jak zwykle zaliczy wcześniej "wpadkę", bo w trakcie kłótni zdradzi bliźniaczkom, że święty Mikołaj nie istnieje. 

- Nie ma żadnego Mikołaja, a prezenty podrzucają rodzice... i tyle! Gdy w oczach Emilki i Zuzi pojawią się łzy, junior swojej "mądrości" jednak pożałuje… A wtedy do akcji ruszy Werner! Gdy na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka, prawnik założy czerwony kubrak i zapuka do sąsiadów - z torbą pełną prezentów. A dziewczynki aż pisną z zachwytu! 

- Mikołaj!!!

- Zaraz, chwileczkę! Mikołaj miał dziś ciężki dzień… Musi złapać oddech i prosi o wyrozumiałość…

Do Zduńskich zawitają poza tym "strudzeni wędrowcy" z Grabiny: Kisielowa z Żakiem. A wraz z nimi małe stado "gości" na kopytkach - zwierzaki grające w żywej szopce. 

- Są bardzo łagodne, możecie je pogłaskać! Dzieciaki będą w siódmym niebie, za to Piotr o krok paniki - świadomy, że jeszcze chwila i juniorzy poproszą o zgodę na założenie w domu mini ZOO. 

- Boże, jaka ona słodka! Możemy ją… 

- Nie! 

- Ale nawet nie wiesz, co chcę powiedzieć!

- Dobrze wiem... i moja odpowiedź brzmi: NIE! 

Jednego członka rodziny zabawa na Deszczowej jednak ominie... Bo gdy Mateusz przyjedzie na świąteczną przepustkę, Barbara od razu wyśle wnuka na spacer - razem Lilką. Po cichu licząc na to, że świąteczna magia zadziała i... młodzi znów będą razem. 

- W taki piękny wieczór... szkoda siedzieć w domu! 

Czy marzenie seniorki się spełni?

"M jak miłość": Odcinek specjalny. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że specjalny, wigilijny odcinek "M jak miłość", zatytułowany "Święta z M jak miłość"  zostanie wyemitowany w poniedziałek 24 grudnia o godz. 20.00 w TVP2).

Czytaj więcej: "Barwy szczęścia": Odcinek 2915. Będzie nią zauroczony. Straci dla niej głowę?

www.mjakmilosc.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy